Biomin - Hnojivo na růže a trvalky 1kg


  • (5 ks) Skladem
129 Kč / ks
Kategorie: Hnojiva pro trvalky a růže
Balení: 1kg
 

BIOMIN je oblíbená řada organicko-minerálních hnojiv. Jedná se o vydatné organo-minerální hnojivo, jehož významnou složkou je drcená rohovina. Tato přírodní surovina je zvláště ceněna pro obsah organicky vázaného dusíku, který se působením půdních mikroorganismů uvolňuje postupně. V optimálním poměru jsou v tomto hnojivu zastoupeny i ostatní zdroje živin, nezbytné k harmonickému vývoji, růstu a bohatého kvetení růží a trvalek.


Způsob použití:

Toto hnojivo je vhodné k výživě uvedených rostlin pěstovaných, jak ve volné půdě, tak i v nádobách a truhlících. Vzhledem ke složení, mechanizmu působení a maximálnímu využití obsažených živin je hnojivo určeno k přímé aplikaci do půdy – není určeno k rozpouštění ve vodě a aplikaci zálivkou!

Hnojení se provádí na začátku vegetačního období (konec března – dubna), kdy se rovnoměrně na plochu rozhodí a poté zapraví do půdy hnojivo. Při ponechání hnojiva na povrchu substrátu dochází rovněž k pozvolnému uvolňování živin, ale s menším efektem využití všech kvalitativních vlastností, které hnojivo nabízí.

 

Růže: 1 lžíce hnojiva na 1 rostlinu

Trvalky: 1 lžíce hnojiva na 1 rostlinu


Složení
9% N + 4% P2O5 + 8% K2O + 3% MgO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.