Montbrécie ´Lucifer´ - Crocosmia x crocosmiiflora 'Lucifer'


159 Kč / ks
Kategorie: Trvalky začínající latinsky na C
Barva: Červená
Kvetení: Červenec, Srpen, Září, Říjen
Stanoviště: Svěží čerstvá humózní půda
Světlo: Slunce
Výška 1: 60-80
Zazimování: Zimní kryt
Balení: kontejner
Plant Passport: A: Crocosmia B: CZ-0701 C: 21/FP/0139 D: PL

Zvolte variantu

 • Balení: kontejner p11
  • Kód: 2617 |
  • Expedice jaro 2022 (> 5 ks)
  159 Kč / ks
 

Montbrécie 'Lucifer' - velmi zajímavý kultivar. Květy jsou trubkovité a mají zářivě červenou barvu. Listy rostou v trsech a jsou velmi dekorativní. Dorůstá do výšky 80 cm a nakvétá od června do začátku září. Vynikne jako soliterní rostlina nebo jako součást trvalkového záhonu. Pokud Vám na zahradě chybí zářivé barvy, máme pro Vás jasnou volbu v podobě tohoto kultivaru. 

 

Pěstování: Preferuje slunná stanoviště s dobře propustnou a vlhčí půdou, bohatou na živiny. Přes zimu doporučujeme zimní ochranu. 

Podobné produkty

 • cotula
  Cotula squalida Nízká trvalka tvořící bohaté zelené koberce. Od června do července se objevují drobné žluté květy. Dorůstá do výšky 5cm, ale velmi snadno a rychle se rozrůstá. Lze ji pěstovat na skalkách, zídkách nebo mezi kameny.
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:84812
 • emily
  Crocosmia 'Emily Mckenzie' Zajímavý kultivar, dorůstající do výšky 50-60 cm, vytváří kompaktní, bohatě kvetoucí trsy. Svými květy je velice podobná frézii, nesou sytě oranžovou barvu s rudým okem a objevují se od srpna do září. Opravdový skvost nejen do Vaší zahrady, ale krásně vypadá i jako...
  Dostupnost:Skladem > 5 
  Kód:102155
 • Chrpa horská - Centaurea montana
  Centaurea montana Okrasná trvalka. Květ je velmi zajímavý. Okrajové kvítky jsou modré, střed je zbarven do fialova. Lodyhy jsou olistěné. Přízemní listy jsou řapíkaté, v horní části přisedlé. Dorůstá do výšky 50 cm a kvete od červa do srpna. Přitahuje včely a motýly. Lze ji pěstovat jako...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:1853
 • Křižmolístka - Crucianella stylosa
  Crucianella stylosa Velmi hezká trvalka. Květenství je složeno z  kvítků , které jsou zbarveny do růžova. Listy jsou přisedlé a úzce kopinaté. Stonky jsou poléhavé. Kvete od května do srpna a dorůstá do výšky 20 cm. Lze ji pěstovat v nádobě nebo jako součást trvalkového záhonu.
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:2616

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.