Odborný zahradník/zahradnice

Pro kamennou prodejnu Zahradnictví Spomyšl hledáme Odborného zahradníka/zahradnici

Kdo jsme:

Naše zahradnická firma je největší online prodejce rostlin v Čechách a zároveň provozujeme Zahradnictví u Mělníka. Prodáváme široký sortiment rostlin jak v Čechách, tak i po celé Evropě.

Co vás čeká:

- prodej rostlin a péče o ně v Zahradnictví

- komunikace/poradenství se zákazníky

- realizace a vyřizování objednávek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- požadujeme ukončené zahradnické vzdělání, střední nebo vysokou školu se zahradnickým zaměřením

- ochotu učit se nové věci

- praxe v oboru a zkušenosti s prodejem rostlin výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

- zajímavou a různorodou práci u největšího českého prodejce ovocných stromů a keřů

- výborný kolektiv

- flexibilní pracovní doba podle Vašich možností

- vysoce nadstandardní plat odpovídající Vašim schopnostem

- 5 měsíců placeného volna (červenec-srpen, prosinec-únor)

Místo výkonu:

Zahradnictví Spomyšl, Spomyšl 163, okr. Mělník

Pro více informací volejte na tel.: 604 837 110; životopisy můžete zasílat na info@zahradnictvi-spomysl.cz