Denivka 'Canadian Border Patrol' - Hemerocallis 'Canadian Border Patrol'


 • (> 5 ks) Expedice jaro 2022
299 Kč / ks
Kategorie: Denivky
Barva: Bílá, Žlutá, Fialová
Kvetení: Červenec
Stanoviště: Svěží čerstvá humózní půda
Světlo: Slunce
Více: Voňavá
Výška 1: 60-80
Zazimování: Mrazuvzdorné
Balení: kontejner C2
 

Denivka 'Canadian Border Patrol' - velice oblíbený kultivar, který dorůstá do výšky 70 cm. Nakvétá od července do srpna. Krémové květy s purpurovým středem jsou 6-8cm velké. Pevné květy mají žluto-zelené hrdlo. Má zelené, tvarově úzké, dlouhé listy rostoucí v trsech, které jsou v teplejších oblastech stálezelené. Ideální do trvalkových záhonů, skalek či solitér.

 

Pěstování: Nenáročná trvalka, kterou vysazujeme na slunná či polostinná místa. Preferuje výživnou, humózní, vlhkou, avšak nepřemokřenou půdu. Potřebuje sluneční svit, minimálně 6 hodin. Dále i vydatnou zálivku, alespoň 1x týdně. Jakmile začne hnědnout, je potřeba více vody. Každé 2-3 roky ji dělíme, abychom udrželi vitalitu rostliny. Mrazuvzdorná. 

Podobné produkty

 • hemerocallis aten
  Hemerocallis 'Aten' Nádherná trvalka, dorůstající do výšky 70 cm. Květy jsou ve tvaru velkých, do široka otevřených zvonců a svou výraznou žlutou barvou svítí do dálky. Její barevné květy se podobají liliím. Kvete od června do července. Má zelené, tvarově úzké, dlouhé listy rostoucí v...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:71316
 • Denivka 'Golden Chimes' - Hemerocallis 'Golden Chimes'
  Hemerocallis 'Golden Chimes' Tento kultivar dorůstá do výšky cca 80 cm. Má trávovité zelené listy, nad kterými vyrůstají stonky nesoucí nálevkovité květy žluté barvy. Objevují se v červnu až srpnu. V zimě u nás nadzemní část odumírá. Vhodná do trvalkových záhonů či nádob, ale krásně...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:4935
 • Denivka 'Mary Todd' - Hemerocallis 'Mary Todd'
  Hemerocallis 'Mary Todd' Trvalka, dorůstající do výšky 65 cm. Květy jsou nádherně sytě žluté barvy, vzhledem se podobají liliím. Kvete od července do srpna. Má zelené, tvarově úzké, dlouhé listy rostoucí v trsech, které jsou v teplejších oblastech stálezelené. Výborně ozdobí Váš záhon. 
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:1707
 • hemerocallis greenland (1)
  Hemerocallis 'Greenland' Oblíbená denivka se žlutým květem o průměru 18 cm, dorůstá do výšky 100 cm. Nakvétá od července do srpna. Má zelené, tvarově úzké, dlouhé listy rostoucí v trsech, které jsou v teplejších oblastech stálezelené. Vhodná do trvalkových zákonů či skalek. 
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:4936

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.