Provoz e-shopu NEPŘERUŠEN! Prodejna Zahradnictví ve Spomyšli UZAVŘENA z důvodu nařízení vlády ČR.

Trvalky začínající latinsky na T

Znáte trvalky Vratič, Úpolín či Žluťuchu? Pokud neznáte, pak na Vás tyto velmi oblíbené trvalky čekají. Kategorie ukrývá trvalky, jejichž latinský název začíná na písmeno 'T'. Tyto názvy jsou mnohdy krkolomné, ale pro nás velmi důležité. Přesně podle tohoto názvu, se dají rostliny nádherně rozlišovat.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Vratič, Kopretina šarlatová ´Robinson Rosa´ - Tanacetum coccineum 'Robinson Rosa'
  Tanacetum coccineum 'Robinson Rosa' Vzpřímeně rostoucí trvalka, dorůstající do výšky 20-90 cm a šířky 35-40 cm. Květy jsou poměrně velké, mají 5-10 cm v průměru. Kvete od května do července, měkce růžovou barvou. Pro slunná stanoviště.
  Dostupnost:Skladem 3 ks
  Kód:2914
 • compactus
  Thymus vulgaris 'Compactus' Dobře se rozvětvující, nízký, kompaktní kultivar, dorůstající do výšky 15-20cm. Nakvétá v průběhu června až srpna, barva drobných květů je růžová. Aroma rostliny je intenzivní; využíváme je pro výsadbu do skalek, bylinkových zahrádek apod.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:90683
 • Mitrovnička ´Pink Skyrocket´ - Tiarella 'Pink Skyrocket'
  Tiarella 'Pink Skyrocket' Aromatické, světle růžové hroty stínomilné trvalky se vyjímají nad poměrně zajímavými tmavě zelenými listy této zhruba 30cm vysoké rostliny. Ideální jako podrost hustých keřů. Kvete v průběhu května.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2869
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.