Dodací lhůty

Vážení zákazníci,

objednávky pro sezonu jaro 2021 odesíláme od 1.3.2021, dle vývoje počasí nebo v termínu, který je vhodný k výsadbě. Objednávky jsou odesílány dle data přijetí. Pokud máte v objednávce rostliny, které mají vyznačený termín naskladnění, odeslání proběhne po vyznačeném termínu, a to po fyzickém naskladnění rostlin.

 

V případě, že máte v objednávce rostliny, které jsou skladem, aktuální dodací lhůta je 4 - 10 pracovních dnů.

 

  • Pokud Vám přišlo potvrzení objednávky, Vaši objednávku evidujeme (není nutné telefonicky ověřovat). Pakliže Vám žádné potvrzení nepřišlo, Vaše objednávka k nám nedorazila a nemáme ji v evidenci. Jakmile bude zboží expedováno, přijde Vám e-mail nebo SMS zpráva s touto informací. Většinou se Vám následující den ozve zástupce dopravní společnosti s informací o přesném datu doručení Vaší zásilky (zásilka by Vám neměla být doručena bez předchozího avíza od dopravce). Obvyklý termín doručení je do 24 hodin po odeslání zásilky.

 

  • Přednostně využijte kontaktní e-mail na našich stránkách. Vašeho případného telefonického kontaktu si velice vážíme, nicméně prosíme o shovívavost, pokud se k nám nedovoláte ihned napoprvé (příprava Vašeho zboží nám zabírá většinu času). 

 

Děkujeme za trpělivost a věříme, že s rostlinami budete maximálně spokojeni.

 

S pozdravem a s přáním příjemného dne

kolektiv Zahradnictví Spomyšl.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.