Dodací lhůty

Vážení zákazníci,

 

v tuto chvíli se standardní dodací lhůta pohybuje cca 1-14 pracovních dní od zaslání Potvrzení objednávky na Váš e-mail. Objednávky, které obsahují prostokořenné sazenice, odesíláme dle data přijetí.

 

Pokud jste si objednali rostliny s označením 'Podzim 2018' , jedná se o rostliny, které začneme odesílat ve druhé polovině října, a to dle naskladnění. Vše závisí na počasí a na konkrétních odrůdách. Např. ořešáky se vyorávají jako jedny z posledních sazenice, jejich naskladnění proběhne až na přelomu října a listopadu, opět vše závisí na počasí. Lhůty se mohou prodloužit.

 

  • Pokud Vám přišlo potvrzení objednávky, Vaši objednávku evidujeme (není nutné telefonicky ověřovat). Pakliže Vám žádné potvrzení nepřišlo, Vaše objednávka k nám nedorazila a nemáme ji v evidenci. Jakmile bude zboží expedováno, přijde Vám e-mail nebo SMS zpráva s touto informací. Většinou se Vám následující den ozve zástupce dopravní společnosti GEIS s informací o přesném datu doručení Vaší zásilky (zásilka by Vám neměla být doručena bez předchozího avíza od dopravce). Obvyklý termín doručení je do 24 hodin po odeslání zásilky.

 

  • Vašeho případného telefonického kontaktu si velice vážíme, nicméně prosíme o shovívavost, pokud se k nám nedovoláte ihned napoprvé (příprava Vašeho zboží nám zabírá většinu času). Prosíme využijte kontaktní e-mail na našich stránkách.

 

Děkujeme za trpělivost a věříme, že s rostlinami budete maximálně spokojeni.

 

S pozdravem a s přáním příjemného dne

kolektiv Zahradnictví Spomyšl.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.