Trvalky začínající latinsky na M

V této kategorii najdete větší množství zavinutek, nebo-li monard. Patří mezi velmi oblíbené trvalky s výrazným a velmi zajímavým květenstvím. V nabídce máme též Okecek, Pomněnku bahenní či Mukdenii.

 
 • Řadit dle:
 • 7 položek celkem

Stránka 1/1

 • Mukdenie ´Karasuba´
  Neohodnoceno
  Mukdenia rossi 'Karasuba' RARITA - nově do zahrad uváděná podrostová trvalka do plostínu až stínu, má zajímavě zbarvené listy. Květy jsou bílé, objevují se od dubna do května. Rostlina dorůstá do výšky 30 cm.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:4969
 • Okecek srdčitý
  Neohodnoceno
  Macleya cordata Od července do srpna se na rostlině objevují laty hnědorůžových květů. Okecek patří mezi nenáročné trvalky. Dorůstá do výšky 250 cm,a to za jednu sezonu. Daří se mu na slunci i v polostínu.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3405
 • Pomněnka bahenní
  Neohodnoceno
  Myosotis palustris Vytrvalá, 50 – 80 cm vysoká bylina. Listy eliptické, lysé nebo chlupaté. Kvete od května do října. Barva je světle modrá. Roste na bahnitých březích tekoucích i stojatých vod.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2711
 • Zavinutka podvojná ´Goldmelisse´ - Monarda didyma 'Goldmelisse'
  Neohodnoceno
  Monarda didyma 'Goldmelisse' Rostlina kvete během června až září. Dorůstá do výšky 50 cm. Rostlina je silně aromatická, dlouho a bohatě kvete.Květenství je červeno růžové, tvarově velmi zajímavé. Snáší slunná i polostinná místa.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3058
 • monarda fireball (2)
  Neohodnoceno
  Monarda hybridy 'Fireball' Vykvétá tmavými, purpurově červenými květy, které jsou navíc podpořeny purpurovozelenými listeny. Kvete od července do konce léta. Jedná se o kompaktní kultivar dosahující výšky pouze do 60 cm.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2705
 • Zavinutka zahradní ´Pink Lace´
  Neohodnoceno
  Monarda hybridy 'Pink Lace' Zvláštnost mezi monardami. Kultivar kvete tmavě růžovým květenstvím, a to od června do září. Dorůstá do výšky 50 cm. Odrůda, která vyniká mnohem nižším, kompaktnějším vzrůstem.
  Dostupnost:Skladem 5 ks
  Kód:2706
 • monarda scorpion 2
  Neohodnoceno
  Monarda hybridy 'Scorpion' Zpestřete svojí zahradu o tuto málo známou trvalku, která kvete květy světle purpuro fialovými. Rostlina je 1m vysoká. Rostlina kvete od června do září. Upoutá pozornost svým zvláštním květenstvím.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2710
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.