Trvalky začínající latinsky na O

Nabízíme Vám několik kultivarů Pupalky. Žlutá kráska, která dorůstá až do výšky 70 cm. Nádherně rozjasní Vaši zahradu a doplní méně výrazné trvalky. Nabídku trvalek neustále rozšiřujeme, můžete se těšit na novinky, které postupně uvádíme. 

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 11 položek celkem

Stránka 1/1

 • Dobromysl obecná ´Aureum´
  Origanum vulgare 'Aureum' Robustní rostlina, s drobnými, zaoblenými lístky zlaté barvy. Dorůstá do výšky 30 cm. Kvete růžově až fialově, od května do září. Vhodná na slunná stanoviště. Lze použít v kuchyni.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:4840
 • Dobromysl obecná ´Compactum´
  Nízký kultivar, dorůstající do výšky 25cm a šířky 30cm. Kvete světle růžovou barvou, od července do září. Sázíme je na slunná stanoviště, do sušších, dobře propustných půd. Vhodná do skalek, nádob atd
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:4841
 • Oregano okrouhlolisté ´Kent Beauty´
  Okrasné oregano s unikátními, pokleslými, růžovo-zelenkavými květy, které pěstujeme jako jednoletou rostlinu, nebo trvalku, s nutnou zimní ochranou. Květy lze později sušit pro dekorativní aranžmá.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:4839
 • Oregáno, dobromysl Rosenkuppel´
  Atraktivní, růžově kvetoucí trvalka, dorůstající do výšky 30-60cm. Kvete od poloviny léta do poloviny podzimu. Atraktivní rostlina pro motýli. Není vhodná pro kuchyňské zpracování. Nutná zimní ochrana
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:4838
 • Podezřeň královská ´Purpurascens´
  Rostlina dorůstá do výšky 120 cm. Mladé listy jsou v průběhu jara purpurovo-hnědé, během léta zezelenají. Mrazuvzdorná do -30°C. Vyžaduje polostín až stín, slunce zvládne pouze v neustále vlhké půdě.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:2749
 • you
  Oenothera fruticosa 'Youngii' Pupalka křovitá je trvalka známá i jako léčivá rostlinka, její zářivé, žluté, miskovité květy se otevírají večer. Vykvétají ve větším množství od června do srpna. Listy jsou lesklé a zelené, na podzim se zbarvují do vínově-červena, takže rostlina je zajímavá i...
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:71475
 • Pupalka sivá - Oenothera tetragona
  Oenothera tetragona Až 70 cm vysoká trvalka, se shluky zářivě žlutých, pohárkovitých květů. Kvete od června do srpna. Vhodná do mírně vlhkých, humózních, písčitých půd, na slunné stanoviště. Ideální pro větší skalky.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:2824
 • Pupalka velkoplodá (missouriensis) - Oenothera macrocarpa (missouriensis)
  Oenothera macrocarpa (missouriensis) Dvouletá trvalka, s jemně vonícími, jasně žlutými květy, dorůstající do výšky 30 cm. Po odkvětu tvoří poměrně unikátní, "okřídlené" lusky. Vhodná do skalek a předzahrádek, do suchých a chudších půd.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:2704
 • Pupkovec jarní ´Starry Eyes´
  Nízká, hustě rostoucí trvalka, dorůstající do výšky 15-20cm. Vhodná do chladnějších a stinných zahrad. Kvete od poloviny do konce jara. Blankytně modré květy s bílým lemem krásně vynikají s narcisy.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:2825
 • Pupkovec pomněnkový
  Jarní trvalka, s přitažlivými, jasně modrými květy s bílým očkem uprostřed. Dorůstá do výšky 15-20cm a kvete od března do května. Tvoří kobercový porost, v dostatečně živné půdě, na stinném stanovišti
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:2744
 • Pupkovec pomněnkový ´Alba´
  Vytrvalá 15 cm vysoká bylina. Listy má řapíkaté. Květy v řídkých koncových vijanech, tmavě modré, občas bílé. Kvete od března do května.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:2745
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.