Okrasná vinná réva

Představte si, že můžete mít okrasný porost zídky, zábradlí či podpěry nebo altánu a ještě u toho uzobávat bobule vinné révy. Dokonalá představa. Jako bonus se Vám listy porostu na podzim zbarví do nádherných odstínů červené. V naší nabídce naleznete několik kultivarů. Nechcete-li čekat, pak pro Vás nabízíme i vzrostlou vinnou révu, jedná se o sazenice stáří zhruba 8 let.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 6 položek celkem

Stránka 1/1

 • Réva vinná ´Green Wonder´
  Vitis vinifera 'Green Wonder' Energicky rostoucí divoká réva, dosahující do výšky 10-15 m. Je atraktivní především svými širokými zelenými listy. Květy jsou nenápadné, lehce voňavé, objevují se v květnu a v červnu.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:10146
 • Réva pobřežní ´Tomek´
  Vitis riparia 'Tomek' Ideální opylovač pro odrůdu Ania. Dorůstá do výšky 10-15 m. Jeho světle zelené listy na podzim krásně zežloutnou. Ideální pro pokrytí větších ploch. Snese jakoukoliv půdu, vyžaduje častější řez.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:10149
 • Réva pobřežní ´Ania´
  Vitis riparia 'Ania' Samičí kultivar okrasné révy pobřežní (opylovačem je odrůda Tomek), jejíž plody jsou atraktivní pro ptactvo. Dosahuje do výšky 9 m. Snese jakoukoliv dobře propustnou půdu, vyžaduje častější řez.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:10147
 • Réva pobřežní
  Vitis riparia Divoký odolný druh vinné révy vhodný na porůstání pergol, zdí, stromů. Poskytuje odolné podnože pro révu vinnou a používá se při křížení vinné révy. Plody jsou jedlé.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:11353
 • Réva Coignetova
  Vitis coignetiae Mrazuvzdorná opadavá liána, s velkými srdčitými listy zelené barvy, které se na podzim zbarvují do červena. Nenápadné květy později nahrazují nejedlé bobule fialové barvy. Vhodná do běžných půd.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:10145
  329 Kč / ks
 • Réva kalifornská ´Roger´s Red´
  Vitis californica 'Roger´s Red' Okrasná vinná réva, jedinečná svojí nádhernou, karmínově červenou, podzimní barvou. Hrozny má nenápadné, ale jedlé. Roste poměrně rychle, do výšky až 9 m. Dobře snáší i krátkodobé přísušky.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:10144
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.