Mochny

Mochny tvoří nízké trnité keře, které kvetou výrazně zbarvenými květy. Lístky jsou drobné, působí roztomilým dojmem. Jsou velmi oblíbené pro skupinové výsadby a jejich velkou výhodou je, že během kvetení od začátku léta až do jeho konce nepotřebují téměř žádnou údržbu. Mochny se Vám budou krásně vyjímat v předzahrádce nebo se dají krásně využít jako nízký živý plot.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 9 položek celkem

Stránka 1/1

 • Mochna křovitá ´Abbotswood´
  Neohodnoceno
  Dasiphora fruticosa 'Abbotswood' Hustě větvený keř, kultivar kvete bílými květy. Dorůstá do výšky 40 - 60 cm. Listy má zelené, na sluneční straně více světlejší. Mochna je vhodná jako podrost k vyšším stromům.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3741
 • Mochna křovitá ´Goldfinger´
  Neohodnoceno
  Dasiphora fruticosa 'Goldfinger' Hustý keř, dorůstající do výšky 80-100 cm. Žluté květy kvetou od května do září. Vyžaduje jarní řez pro udržení tvaru a bohatší kvetení. Ideální na slunce až polostín, do dobře propustných půd.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:9663
 • gla
  Neohodnoceno
  Potentilla fruticosa 'KM01' Glamour Girl Mochna s nádherně zbarvenými květy. Okvětní plátky jsou po okrajích světle růžové, zbytek je vyplněn krémově žlutým zabarvením s malou příměsí růžové. Listy jsou drobné, zašpičatělé a mají svěží zelenou barvu. Kultivar dorůstá do výšky okolo 50 cm....
  Dostupnost:Expedice od 1. dubna  > 5 ks
  Kód:71799
 • Mochna křovitá ´Kobolt´
  Neohodnoceno
  Dasiphora fruticosa 'Kobolt' Opadavý kompaktní keř, dorůstající do výšky 50-100 cm., při stejné šířce. Kvete žlutě, od června do září. Roste pomalu, vyžaduje každoroční jarní řez pro udržení tvaru. Ideální do chudších půd.
  Dostupnost:Skladem > 5 ks
  Kód:8807
 • pink
  Neohodnoceno
  Potentilla fruticosa 'Kupinpa' PBR Pink Paradise Originální kultivar s polo plnými květy, které mají intenzivně růžové zbarvení. Objevují se v květnu a vydrží až do října. Hustě větvený keř dorůstá do výšky okolo 50 cm a to samé platí i o šířce. Drobné listy mají tmavě zelené zabarvení....
  Dostupnost:Expedice od 1. dubna  > 5 ks
  Kód:71808
 • danny
  Neohodnoceno
  Potentilla fruticosa 'Lissdan' PBR Danny Boy Kvete velmi bohatě, a to růžovo červenými květy. Dorůstá do výšky okolo 50 cm a šířky cca 75 cm. Listy má drobounké, zašpičatělého tvaru, mají svěží zelenou barvu. Kultivar celkově působí velmi svěže. Hodí se do skupinových výsadeb. 
  Dostupnost:Expedice od 1. dubna  > 5 ks
  Kód:71796
 • Mochna křovitá ´Mango Tango´
  Neohodnoceno
  Dasiphora fruticosa 'Mango Tango' Hustě větvený keř, kultivar kvete zlato žlutými květy s oranžovým středem. Dorůstá do výšky 40 - 60 cm.  Listy má drobné lichozpeřené a mají svěží zelenou barvu. Kvete velmi bohatě.
  Dostupnost:Expedice od 1. dubna  > 5 ks
  Kód:3744
 • red
  Neohodnoceno
  Potentilla fruticosa 'Marrob' Marian Red Robin Nižší a opadavý keřík dorůstající do výšky 50 cm. Vytváří hustý porost. Květy jsou pětičetné a mají cihlovou barvu, nakvétají od konce jara do podzimu. Drobné, lichozpeřené listy jsou tmavě zelené. Velmi dobře snáší zmlazovací řez.
  Dostupnost:Expedice od 1. dubna  > 5 ks
  Kód:71805
 • lovely
  Neohodnoceno
  Potentilla fruticosa 'Pink Beauty' PBR Lovely Pink Mochna dorůstající do výšky okolo 60 - 80 cm. Má svěží světle růžové květy, prostředek květu je žlutý. V létě kvete velmi bohatě a vyniká dlouho dobou kvetení. Listy jsou zelenkavé, zašpičatělého tvaru a velmi drobné. Podtrhávají krásu květu.
  Dostupnost:Expedice od 1. dubna  > 5 ks
  Kód:71802
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.