Kany

Kany můžete znát též pod označením dosny. Toto označení bylo odvozeno z řeckého kanna, což znamená trubka, tedy podle tvaru květů. Jejich pěstování je velice jednoduché, proto se do toho mohou pustit i úplní začátečníci. Kany Vám v zahradě vykouzlí trochu exotiky, a to díky svým bohatým listům a hlavně nádherným a velmi zajímavým květenstvím. Kultivar En Avant má zářivě žluté okvětní lístky, ty jsou doplněny cihlově oranžovými skvrnami. Nebo kultivar Reine Charlotte je též velmi zdařile vybarvený. Inspirujte se v naší nabídce, stačí rozkliknout příslušnou kategorii.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 7 položek celkem

Stránka 1/1

 • dream
  Neohodnoceno
  Canna 'Apricot Dream' Kompaktně rostoucí kultivar. Velké šedo-zelené listy doplňují meruňkovo-růžové liliovité květy. Dorůstá do výšky 90-120, při šířce 60-90cm. Kvete od poloviny léta.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:70500
  69 Kč / balení
 • enNovinkaTip
  Neohodnoceno
  Canna 'En Avant' Závan exotiky přináší tento kultivar díky cihlově oranžovým skvrnám se zářivě žlutým pozadím. Velké listy jsou jasně zelené. Narůstá do výšky 90cm a kvete od června do října. 
  Dostupnost:Skladem 2 balení
  Kód:70497
  69 Kč / balení
 • red
  Neohodnoceno
  Canna 'Cherry Red' Jedna z menších forem kan, dorůstá do výšky 60-70cm. Šťavnatě červené, bohatě nakvétající květy připomínající lilie se objevují zhruba od července do října. 
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:70488
  69 Kč / balení
 • preto
  Neohodnoceno
  Canna 'Pretoria' Zářivě oranžové květy tohoto velmi vysokého kultivaru doplňují světle zelené, žlutě žíhané listy. Dorůstá do výšky 120-180cm a nakvétá od července do října. 
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:70506
  69 Kč / balení
 • reine
  Neohodnoceno
  Canna 'Reine Charlotte' Opravdová královna mezi odrůdami kan, které nabízíme. Šarlatově červené okvětní plátky květů jsou výrazně lemovány žlutou barvou mísící se s původní barvou. Narůstá do výšky pouhých 55cm a je více kompaktního vzrůstu než jiné kultivary.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:70494
  69 Kč / balení
 • water
  Neohodnoceno
  Canna 'Watermelon' Zbarvení květů tohoto kultivaru skutečně připomíná šťavnatou dužninu vodního melounu. Liliovité květy tak mají sytě růžovou barvu. Dorůstá do výšky 60-90cm. Nakvétá od července do října.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:70503
  69 Kč / balení
 • yara
  Neohodnoceno
  Canna 'Yara' Květy tohoto kultivaru zaujmou již svou kanárkově žlutou barvou, při bližším pohledu však zjistíme, že jsou zajímavě tečkované tmavším oranžovo-žlutým odstínem. Yara je menší, kompaktní odrůda, dorůstá do výšky 40-50cm. Nakvétá od července. 
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:70491
  69 Kč / balení
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.