Nektarinky

Vážení zákazníci,

ukončili jsme příjem objednávek na prostokořenné ovocné stromky. Na prodejně je můžete zakoupit ještě do konce dubna.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

 

Chutná Vám broskev, ale nemáte rádi jejich „chlupatou“ slupku? Vadí Vám, jak z nich sladká šťáva vytéká dříve, než se do ní zakousnete? V tom případě je pro Vás ideální právě nektarinka! Velké, sladké plody, s pevnou slupkou, bohaté na vitamín A, vitamín C a draslík, si můžete dopřát, i když nemáte dostatečně velkou zahradu – stačí si vybrat zakrslou verzi stromku.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 21 položek celkem

Stránka 1/1

 • ali
  Neohodnoceno
  Prunus persica 'Ali Top' Tato samosprašná odrůda má velké plody a jasně červenou hladkou slupkou. Dužnina je žlutá, červeně protkaná, šťavnatá, sladká, s nižším obsahem kyselin Ideální pro přímý konzum nebo tvorbu džusů. Dozrává zhruba v polovině srpna.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:81317
 • big
  Neohodnoceno
  Prunus persica 'Big Bang' Samosprašná raná odrůda, s velkými kulatými plody, jejich žlutou slupku překrývá ze 100% červené líčko. Dužnina je žlutá, pevná, křupavá, šťavnatá. Dozrává zhruba od poloviny července. 
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:81318
 • top
  Neohodnoceno
  Prunus persica 'Big Top' Samosprašná odrůda s pravidelně kulatými plody výrazně červené barvy. Dužnina je pevná, žlutá, s příjemnou, lehce nakyslou chutí. Dozrává na přelomu července a srpna. Plodnost je brzká, středně vysoká, pravidelná.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:81319
 • caldesi
  Neohodnoceno
  Prunus persica 'Caldesi 2000' Odrůda se středně velkými plody, vejčitého tvaru, se zašpičatělým vrcholem. Základní barva slupky je žluto-zelená, červené líčko pokrývá téměř 90% povrchu. Dužnina je velmi pevná, bílá, s červeným žilkováním, chuť je velmi sladká, vyvážená. Ideální pro přímý...
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:81320
 • Nektarinka ´Crimson Gold´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Crimson Gold´ Raná samosprašná odrůda, s typicky velkými plody červené barvy, se žlutou šťavnatou dužninou, dobře oddělitelnou od pecky. Dozrává na přelomu srpna a září. Vhodná do teplých a středních poloh.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:4455
 • Nektarinka ´Durbin´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Durbin´ Samosprašná odrůda původem z Ameriky. Plody jsou středně velké, chutné, žluté barvy s červeným líčkem. Dozrává na počátku srpna.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:4269
  od 199 Kč / ks
 • Nektarinka ´Fantasia´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Fantasia´ Pozdní odrůda původem z USA, vhodná spíše do teplejších oblastí. Je odolná proti mrazu i proti chorobám. Plody má středně velké, žluté, s červeným líčkem. Dužnina je pevná, šťavnatá, sladká, dobře oddělitelná od pecky. Zraje na konci srpna.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:1924
 • fire2Tip
  Neohodnoceno
  Prunus persica 'Fire Top' Odrůda pocházející z Ameriky. Je velmi dobře odolná vůči mrazu a nemocem. Plody jsou středně velké a pevné, mají prodloužený tvar. Slupka je téměř celá pokrytá tmavě červenou barvou. Dužnina je žlutá, pevnější, neulpívá na pecce. Chuť je dobrá, aromatická, velmi...
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:73326
 • Nektarinka ´Flataryna´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Flataryna´ Odrůda s atraktivními, středně velkými, plochými plody, se žluto-oranžovou slupkou, která na slunci zčervená. Dužnina je žlutá, středně tuhá, sladká, aromatická, šťavnatá. Dozrává v polovině srpna. Je středně odolná vůči mrazu a nemocem.
  Dostupnost:Skladem - rostliny lze zakoupit v Zahradnictví Spomyšl
  Kód:1931
 • Nektarinka ´Flavortop´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Flavortop´ Středně raná samosprašná odrůda, středně odolná vůči mrazu a kadeřavosti. Plody jsou velmi velké, celé překryté tmavou červení. Dužnina oranžová, hůře oddělitelná od pecky, chuťově harmonická. Plody sbíráme na přelomu července a srpna.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:1932
 • Nektarinka ´Harblaze´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Harblaze´ Samosprašná odrůda původem z Kanady, s vysokou a stabilní plodností. Plody jsou středně velké, zlato-žluté barvy s výrazným červeným líčkem. Dužnina je šťavnatá, sladkokyselá. Zraje v srpnu.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:4213
 • Nektarinka ´Harco´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Harco´ Středně raná, samosprašná odrůda, velmi odolná vůči chorobám a mrazu. Plody má střední, souměrné, překryté tmavou červení. Dužnina je středně tuhá, šťavnatá, chuťově výborná. Zraje od poloviny srpna.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:1934
 • Nektarinka ´Nectared 4´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Nectared 4´ Pozdní nektarinka, původem z USA, se středně velkými až velkými plody žluté barvy s červeným líčkem, a se žlutou, šťavnatou dužninou, navinule sladkou, aromatickou. Dozrává v polovině srpna. Odrůda je středně odolná proti chorobám.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:4501
 • new
  Neohodnoceno
  Prunus persica 'New Top' Raná až středně raná odrůda, s plody kulatého tvaru sytě červené barvy. Dužnina je žlutá, mírně žilkovaná. Chuťově vyvážená, s lehkou kyselinkou. Dozrává v druhé polovině července. 
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:81321
 • orion
  Neohodnoceno
  Prunus persica 'Orion' Poměrně nová, vysoce odolná samosprašná odrůda, s velkými žluto-červenými plody. Dužnina je pevná, žlutá, chuťově vyvážená. Odrůda je vysoce produktivní. Dozrává na konci srpna. 
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:81322
 • snow queenNovinkaTip
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Snow Queen ' Samosprašná odrůda, s velkými, kulatými plody tmavě červené barvy. Dužnina je bílá, šťavnatá, dobře oddělitelná od pecky, chuťově aromatická, kořeněná. Dozrává začátkem srpna. Úrodnost je vysoká a stabilní. Plody jsou vhodné na přímý konzum i na skladování.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:81043
 • Nektarinka ´Stark Red Gold´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Stark Red Gold´ Pozdní odrůda původem z USA, odolná vůči mrazu a chorobám. Plody jsou velmi velké, žluté, se zářivě červeným líčkem. Dužnina je šťavnatá, dobře oddělitelná od pecky. Zraje na přelomu srpna a září.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:1935
 • ladyTip
  Neohodnoceno
  Prunus persica 'Sweet Lady' Odrůda středně silného vzrůstu s vysokými výnosy. Slupka plodů je zabarvená do základní žluté barvy, která je překrytá červenou barvou. Dužnina je žlutá, masitá a šťavnatá. Chuť je velmi dobrá a nasládlá. Plody dozrávají v první polovině září. 
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:73323
 • tasty
  Neohodnoceno
  Prunus persica 'Tasty Free' Pozdní odrůda, s velkými plody sytě červené barvy (až 200g). Dužnina je pevná, šťavnatá, chuťově vyrovnaná. Dozrává až na přelomu srpna a září. 
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:81323
 • Nektarinka ´Tena´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Tena´ Odrůda původem z USA, vhodná spíše do teplejších oblastí. Je středně odolná proti chorobám a dostatečně odolná proti pukání. Plody má velké, kulovité, zeleno-žluté, s výrazným červeným líčkem. Dužnina je velmi šťavnatá, rozplývá se, chuťově navinulá, velmi dobrá. Plody...
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:1938
  od 199 Kč / ks
 • Nektarinka ´Venus´
  Neohodnoceno
  Prunus persica ´Venus´ Odrůda se hodí spíše do teplých oblastí, i když je odolná vůči mrazu. Plody jsou velmi sladké, kulaté až mírně oválné. Dužnina je velmi šťavnatá, lehce oddělitelná od pecky. Dozrává začátkem září.
  Dostupnost:Podzim 2019
  Kód:1939
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.