Skalníky

Skalníky jsou stálezelené, polštářovitě rostoucí a podle nás nesmí chybět v žádné zahradě. Je to ideální rostlina do skalek, strmých svahů, ale velmi dobře vypadá i v nádobě. Skalníky bohatě kvetou drobnými bělavými až narůžovělými kvítky, plodem keřů je obvykle červená malvička v různých odstínech této barvy. 

 
 • Řadit dle:
 • 4 položek celkem

Stránka 1/1

 • varie
  Neohodnoceno
  Cotonoestar atropurpureus 'Variegatus'
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:77709
 • Skalník Dammerův ´Eichholz´
  Neohodnoceno
  Cotoneaster dammeri 'Eichholz' Je to stálezelený rostoucí skalník vytvářející krásné polštářky. Bude ozdobou každé zahrádky. Není náročný na pěstování, snese slunce, polostín i všechny druhy půdy. Šířka 0,5-1 m, výška 35-40 cm.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:8303
 • Skalník drobnolistý
  Neohodnoceno
  Cotoneaster microphyllus Pomalu rostoucí poléhavý až plazivý keřík. Listy jsou matně zelené, ze spodu šedě pýřité, téměř okrouhlé, 7-12 mm v průměru, neopadavé. Květy jsou bílé někdy slabě narůžovělé, drobné, 8-10 mm v průměru a objevují se na přelomu května a června. 
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:10100
 • Skalník poléhavý
  Neohodnoceno
  Cotoneaster procumbens Je to stálezelený rostoucí skalník vytvářející krásné polštářky. Bude ozdobou každé zahrádky. Není náročný na pěstování, snese slunce, polostín i všechny druhy půdy. Dorůstající do výšky 10 cm.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:8305
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.