Trvalky začínající latinsky na N

Této kategorii vévodí Šanta. Modrofialová kráska, která zaujímá přední místa oblíbenosti mezi trvalkami. Velká poptávka je především po Šantě kočičí, ale i ostatní kultivary stojí za pozornost. Květenství mají nádherně zbarvené a tvarování květů je též velmi zajímavé.

 
 • Řadit dle:
 • 9 položek celkem

Stránka 1/1

 • nepeta blue dragon
  Neohodnoceno
  Nepeta 'Blue Dragon' Kompaktní, vzpřímeně rostoucí trvalka, s fialovo-modrými velkými květy, které při bližším zkoumání mají připomínat dračí hlavy. Dorůstá na výšku 30 cm, při zhruba stejné šířce. Oblíbená včelami.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:4836
 • Šanta kočičí
  Neohodnoceno
  Nepeta cataria Oblíbená rostlina milovníků koček, která pomáhá zklidňovat kočičí trávící systém, a zároveň nemá žádné vedlejší účinky. Dorůstá do výšky 40-60 cm, kvete bílé v průběhu června až října.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2690
 • Šanta zkřížená ´Alba´ - Nepeta x faassenii 'Alba'
  Neohodnoceno
  Nepeta x faassenii 'Alba' Bíle kvetoucí trvalka dorůstající do výšky 45-55cm. Kvete v průběhu června až srpna. Je velmi atraktivní pro motýli a včely, zároveň odpuzuje srny a zajíce. Po zakořenění tolerantní k suchu.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2696
 • Šanta zkřížená ´Auslese´ - Nepeta x faassenii 'Auslese'
  Neohodnoceno
  Nepeta x faassenii 'Auslese' Příjemně vonící, kompaktní, nenáročná trvalka, dorůstající do výšky i šířky 30-40 cm. Květy nachové barvy se objevují od června do září. Atraktivní pro včely a motýli. Vhodná na slunná stanoviště.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2698
 • Šanta zkřížená ´Grog´ - Nepeta racemosa 'Grog'
  Neohodnoceno
  Nepeta racemosa 'Grog' Aromatická trvalka, se zvláštní mátovo-citronovou vůní. Dorůstá do výšky 30cm, kvete v průběhu května až září, modrou barvou.Vhodná na plné slunce, i do polostínu.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:4837
 • Šanta zkřížená ´Mussinii´ - Nepeta x faassenii mussinii
  Neohodnoceno
  Nepeta x faassenii mussinii Rostlina je 30cm vysoká. Rostlina kvete od června do září.
  Dostupnost:Jaro 2018
  Kód:2695
 • Šanta zkřížená ´Six Hill´s Giant´ - Nepeta x faassenii 'Six Hill´s Giant'
  Neohodnoceno
  Nepeta x faassenii 'Six Hill´s Giant' Nenáročná trvalka, během pěti let dorůstající do výšky 50-100 cm a šířky cca 60 cm. Atraktivní pro motýli a včely, odpuzuje srny a zajíce. Vhodná na slunná stanoviště, s lehkým dopoledním stínem.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2699
 • Šanta zkřížená - Nepeta x faassenii
  Neohodnoceno
  Nepeta x faassenii Kompaktní, 30-60 cm vysoká nenáročná trvalka, která dorůstá do šířky až 90 cm. Vhodná na slunná stanoviště, nebo do mírného polostínu, do chladných a vlhkých půd. Kvete modro-fialově od května do září.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2693
 • Šanta žilnatá ´Blue Moon´ - Nepeta nervosa 'Blue Moon'
  Neohodnoceno
  Nepeta nervosa 'Blue Moon' Rychle rostoucí, poutavá trvalka, která dobře snáší vysoké teploty. Dorůstá do výšky 30-60 cm, při stejné šířce. Kvete po celé léto, je velmi přitažlivá pro motýli a včely. Na stanoviště je nenáročná.
  Dostupnost:Skladem 5 ks
  Kód:2691
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.