Jabloně okrasné

Mezi ovocnými okrasnými stromy je jabloň hojně zastoupená. Okrasné jabloně naši zahradu zvelebí krásnými a voňavými květy a mnohdy velmi dekorativními a drobnými plody. Kvetou bíle, růžově i červeně a fialově, mají atraktivní listy i rozmanité tvary korun. Hodí se i do malých zahrad, tudíž Vám vykouzlí kousek stínu a nezaberou tolik místa. Zpříjemní Vám jaro a navodí tu správnou atmosféru ve Vaší zahradě. 

 
 • Řadit dle:
 • 9 položek celkem

Stránka 1/1

 • Jabloň ´Everest´
  Neohodnoceno
  Malus domestica 'Everest' Okrasná jabloň, dorůstá do max. výšky kolem 6m. Kvete bíle, v průběhu jara. Na podzim strom zdobí oranžovo-žluté plody, většinou vydrží na stromě až do zimy. Vysazujeme na slunná místa, s živnou půdou.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:7801
  1 499 Kč / ks
 • Jabloň ´Fontana´
  Neohodnoceno
  Malus domestica 'Fontana' Okrasná, převislá jabloň. Dorůstá do výšky max. 2m. Hustá koruna převisá až k zemi. Kvete bíle, plody jsou jasně červené. Vystačí si s běžnou zahradní zeminou na slunném nebo polostinném stanovišti.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:7819
  6 500 Kč / ks
 • Jabloň ´Red Sentinel´
  Neohodnoceno
  Malus domestica 'Red Sentinel' Velmi pěkná okrasná jabloň, se záplavou růžovo-bílých jarních květů. Ty později nahrazují jasně červená drobná jablíčka. Zpravidla dorůstá do výšky 6m. Zelené listí na podzim zlátne. Do běžných půd.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:7659
  od 1 199 Kč / ks
 • royal
  Neohodnoceno
  Malus domestica 'Royal Beauty' Okrasná jabloň, s krásnými sytě purpurovými květy, objevujícími se v průběhu dubna. Ty doplňují vínové listy, postupně zezelenají. Dorůstá do výšky 2-3m. Koruna je převislá. Nabízíme vzrostlý strom.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:43128
  od 1 699 Kč / ks
 • Jabloň M.
  Neohodnoceno
  Malus domestica Okrasná jabloň. Nabízíme jako již vzrostlý strom. Vhodná do běžných, živnějších půd, dobře propoustných, na slunná nebo mírně polostinná stanoviště.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:7449
  2 600 Kč / ks
 • Jabloň nachová
  Neohodnoceno
  Malus purpurea Nabízíme jako již vzrostlý strom. Dorůstá do výšky 3-6m. Karmínově zbarvené listy postupně zezelenají. Květy jsou nápadné, purpurově červené barvy. Nahrazují je ozdobné plody. Na slunce i polostín.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:7514
  4 500 Kč / ks
 • pen
  Neohodnoceno
  Malus purpurea x 'Pendula' Karmínově zbarvené listy na dlouhých převislých větévkách postupně zezelenají. Květy jsou nápadné, purpurově červené barvy. Nahrazují je ozdobné plody. Velmi dekorativní kultivar, hodící se i do nevelkých zahrad.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:72468
 • Jabloň okrasná ´American Red´
  Neohodnoceno
  Malus 'American Red' Nabízíme jako již vzrostlý strom. Velmi zajímavá odrůda s červenými plody, s aromatickou dužninou červené barvy. Dozrává koncem srpna a na začátku září. Velmi dobře odolná vůči strupovitosti.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:7515
 • sacha
  Neohodnoceno
  Malus sachalinensis 'Pendula' Dekorativní malý strom, dorůstající do výšky 4-5m. Převislé větvě jsou v polovině května hojně obsypány čistě bílými květy. Kulovité plody mají 1cm v průměru, žluto-zelenou barvu místy s červeným líčkem. Listy jsou eliptické, protáhlé, zelené barvy.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:72474
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.