Zvonky

V nabídce naleznete jak nižší druhy zvonků, tak i vyšší a vzpřímené zvonky. Tato trvalka Vás uchvátí svými dokonalými květy ve tvaru zvonku. Jejich zbarvení je od bílé až po blankytně modrou. Vyžadují půdy těžší, hlinité, vápenité, propustné, vlhké, místa slunná až mírný polostín.

 
 • Řadit dle:
 • 21 položek celkem

Stránka 1/1

 • Zvonek bělokvětý ´Alba´
  Neohodnoceno
  Campanula latifolia 'Alba' Kultivar Alba se vyznačuje květy čistě bílé barvy, které vykvétají od července do září. Dorůstá výšky kolem 90 cm. Vhodný do smíšených trvalkových výsadeb. Vyhovují mu slunná či polostinná stanoviště.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2323
 • Zvonek bělokvětý ´Loddon Anna´
  Neohodnoceno
  Campanula lactiflora 'Loddon Anna' Kultivar Loddon Anna se vyznačuje květy zajímavé světle růžové barvy, které vykvétají od července do srpna. V květu je vysoký kolem 1 metru. Vhodný do smíšených trvalkových výsadeb.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2321
 • Zvonek bělokvětý ´Prichard´s Variety´
  Neohodnoceno
  Campanula lactiflora 'Prichard´s Variety' Kultivar Prichard´s Variety se vyznačuje květy zajímavé světle modré barvy, které vykvétají od července do srpna. V květu je vysoký kolem 1 metru. Vhodný do smíšených trvalkových výsadeb.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:2322
 • Zvonek broskvolistý ´Grandiflora´ - Campanula persicifolia 'Grandiflora'
  Neohodnoceno
  Campanula persicifolia 'Grandiflora' Oblíbený velkokvětý zvonek. Trvalka, dorůstající výšky 80 cm. Má velké zářivě modrými květy, které vyrůstají v koncovém hroznu.Jsou široce zvonkovité a kvetou od června do srpna.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2326
 • campanula baby blue
  Neohodnoceno
  Campanula cochleariifolia 'Baby Blue' Nízký, kompaktní, bohatě kvetoucí druh zvonku, vhodný na obruby trvalkových záhonů, do skalek, nádob. Dorůstá do výšky 10 cm. Květ je modrý a objevuje se od června do srpna. Listy jsou tmavě zelené.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:2306
 • Zvonek cochleariifolia ´Baby White´
  Neohodnoceno
  Campanula cochleariifolia 'Baby White' Nízký, kompaktní, bohatě kvetoucí druh zvonku, vhodný na obruby trvalkových záhonů, do skalek, nádob. Dorůstá do výšky 10 cm. Květ je bílý a objevuje se od června do srpna. Listy jsou tmavě zelené.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2307
 • Zvonek česnáčkolistý - Campanula alliariifolia
  Neohodnoceno
  Campanula alliariifolia Málo známý druh elegantního zvonku pocházejícího z Kavkazu. Dorůstá do výšky 30 - 40 cm. Kvete bílé, zvonky jsou větší a objevují se od června do července. Vhodný do trvalkových záhonů.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2295
 • Zvonek dalmatský - Campanula portenschlagiana
  Neohodnoceno
  Campanula portenschlagiana Trvalka, dorůstající výšky 15 cm. Kvete velmi bohatě modrofialovými drobnými kvítky. Tomuto zvonku vyhovují slunné či polostinné polohy s dobře propustnou, vlhčí půdou.Je ideální pro zídky.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2331
 • Zvonek garganský - Campanula garganica
  Neohodnoceno
  Campanula garganica Nízká skalnička.Jeho předností je krásné, velmi optimisticky světle zeleně zbarvené listoví.Během léta vykvétají bohaté hrozny hvězdovitých, jasně modrých až fialových květů. Rostlina je vysoká 20 cm.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2309
 • campanula carpatica clips blue
  Neohodnoceno
  Campanula carpatica 'Blue Clips' Velkokvětý zvonek s otevřenými, širokými květy modrofialové barvy. Kvete od června do srpna. Stonky jsou vzpřímené a přerůstají mírně nad listy. Dorůstá do výšky 20 cm. Hodí se do do skalek či nádob.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:2301
 • Zvonek karpatský ´Pearl White´ - Campanula carpatica 'Pearl White'
  Neohodnoceno
  Campanula carpatica 'Pearl White' Jeho bílé květenství tvoří před tmavým pozadím úchvatný kontrast barev, dosahuje výšky 15 cm. Vytváří vzpřímené, velké, široce otevřené bílé květy. Kvete od května do září. Hodí se do skalek či nádob.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2303
 • carpa
  Neohodnoceno
  Campanula carpatica Horský druh zvonku tvoří husté trsy. Lístky jsou srdčité a jemné. Dorůstá do výšky 10 - 30 cm, květ je zvonkovitý. Na stonku vyrůstá vždy jeden drobný zvonek. Rostlina se rozrůstá a brzy tvoří husté polštáře.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:11313
 • campanula glomerata acaulis
  Neohodnoceno
  Campanula glomerata 'Aucalis' Trvalka, dorůstající výšky 25 cm, květ je modro-fialový. Vhodná pro úplné začátečníky. Kvete od května do června. Listy jsou tmavě zelené, kopinaté, na spodní straně jemně ochlupené.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2310
 • Zvonek klubkatý ´Alba´ - Campanula glomerata 'Alba'
  Neohodnoceno
  Campanula glomerata 'Alba' Jedná o velmi odolný kultivar, jehož pěstování zvládne i úplný začátečník. Vzpřímeně rostoucí zvonek s bílým květenstvím. Výška je až 40 cm. Kvete od května do června. Listy má tmavě zelené.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2311
 • campanula dahurica (2)
  Neohodnoceno
  Campanula glomerata 'Dahurica' Jedná o velmi odolný kultivar, jehož pěstování zvládne i úplný začátečník. V době květu dorůstá do výšky kolem 50 cm. Vzpřímeně rostoucí zvonek s bohatým modrofialovým kvetením. Kvete od května.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2312
 • campanula trachelium
  Neohodnoceno
  Campanula trachelium Tento zvonek dorůstá výšky kolem 60 cm, v květu může být i vyšší. Modrofialové květy vyrůstají po jednom až po třech. Květy jsou uvnitř chlupaté a vykvétají od července do září.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2372
 • campanula rotundifolia (2)
  Neohodnoceno
  Campanula rotundifolia Tento zvonek dorůstá kolem 30 cm, v květu až 60 cm. Vytváří vystoupavé až přímé větvené lodyhy s kopinatými, přisedlými listy. Přízemní listy jsou však řapíkaté, okrouhlého až srdcovitého tvaru. Kvete od května do září světle modrými květy zvonkovitého tvaru, které...
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:71130
 • Zvonek Poscharkův ´Werner Arends´
  Neohodnoceno
  Campanula poscharskyana 'Werner Arends' Trvalka, dorůstající výšky 20 cm. Květenství se pyšní modrofialovými květy s cípy do tvaru hvězdy. Je ideální pro zídky, vyšší partie skalek, do větších nádob či jako podsadba dřevin na kmínku.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2364
 • Zvonek širokolistý - Campanula latifolia var. macrantha
  Neohodnoceno
  Campanula latifolia var. macrantha Vysoká trvalka, dorůstající výšky až 90 cm, pyšní se květenstvím větších zvonkovitých květů modré barvy. Vhodný do smíšených trvalkových výsadeb. Prospívá na slunci i v polostínu.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2324
 • campanula latifolia alba
  Neohodnoceno
  Campanula latifolia 'Alba' Vysoká trvalka, dorůstající výšky až 90 cm, pyšní se květenstvím větších zvonkovitých květů bílé barvy. Vhodný do smíšených trvalkových výsadeb. Prospívá na slunci i v polostínu.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:77505
 • Zvonek tečkovaný ´Rubriflora´ - Campanula punctata 'Rubriflora'
  Neohodnoceno
  Campanula punctata 'Rubriflora' Trvalka, dorůstající výšky 25 cm. Květ je tmavě růžový, uplatní se jak ve skupinových výsadbách, tak i jako solitéra.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:2369
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.