Trvalky začínající latinsky na K

V této kategorii Vás zatím přivítá pouze Chrastavec, Kalimeris a Kirengešoma. Trvalek, jejichž latinský název začíná na písmeno 'K' je jen malé množství, ale i tak se snažíme nabídku neustále rozšiřovat.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 7 položek celkem

Stránka 1/1

 • Chrastavec makedonský ´Red Knight´ - Knautia macedonica 'Red Knight'
  Neohodnoceno
  Knautia macedonica 'Red Knight' Kultivar dorůstající do výšky 70 - 90 cm. Květy jsou tmavě karmínové. Kvete v průběhu července až září. Květy rádi navštěvují čmeláci a včely. Trvalka je vhodná do okrasných i přírodních zahrad.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3060
 • Kalimeris incisa 'Madiva'
  Neohodnoceno
  Kalimeris incisa 'Madiva' Sedmikráskám podobající se kompaktní trvalka, s bohatými trsy. Kultivar dorůstající do výšky 70 cm. Kvete bíle s fialovým nádechem v průběhu července až září.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3051
 • Kirengešoma dlanitá
  Neohodnoceno
  Kirengeshoma palmata Trvalka dorůstající do výšky 60 cm, s originálním zkrouceným listem. Kvete žlutě, v průběhu srpna až října. Má zajímavé listy podobným javoru. Libuje si spíše ve stínu nebo polostínu.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3055
 • Mnohokvět ´Fire Dance´
  Neohodnoceno
  Kultivar dorůstající do výšky 50cm. Kvete červeno-žlutě, v průběhu června až září.Květy, lákající včely, jsou určeny k řezu a k použití do dalších aranžmá. Listy mají trávovitý tvar a jsou zelené.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3069
 • Mnohokvět ´Lemon Popsicle´
  Neohodnoceno
  Kultivar dorůstající do výšky 55 cm. Kvete žlutě v průběhu června až září. Květy, lákající včely, jsou určeny k řezu a k použití do dalších aranžmá. Listy mají trávovitý tvar, jsou sjednoceně zelené.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3064
 • Mnohokvět ´Redhot Popsicle´ - Kniphofia 'Redhot Popsicle'
  Neohodnoceno
  Kniphofia 'Redhot Popsicle' Kultivar dorůstající do výšky 60 cm. Kvete skořicovo-červeně, v průběhu června až září. Květy, lákající včely, jsou určeny k řezu a k použití do dalších aranžmá.Listy má trávovité a sjednoceně zelené.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3065
 • Mnohokvět hroznatý ´Express´ - Kniphofia uvaria 'Express'
  Neohodnoceno
  Kniphofia uvaria 'Express' Kultivar dorůstající do výšky 90cm. Kvete pomerančovo-červeným, úzce válcovitým květem, v průběhu července až října. Květy, lákající včely, jsou určeny k řezu a k použití do dalších aranžmá.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3075
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.