Rybíz bílý

Vážení zákazníci,

v současné době již lze předoobjednat prostokořenné drobné ovoce, s předpokládaným časem dodání od přelomu října a listopadu

Zároveň Vás prosíme, abyste v době předoobjednávek tvořili samostatné objednávky, které budou obsahovat pouze rostliny/stromky, se stejnou dostupností. Pokud v objednávce zkombinujete rostliny, které jsou nyní skladem, je možnost, že objednávka v době expedice nebude zkompletována v plné výši. V případě dotazů nás kontaktujte

Děkujeme za pochopení.

 

Bílý rybíz je sladší, jemnější a aromatičtější než červené odrůdy. Nabízíme jak stromkové odrůdy, které jsou oblíbenější pro menší nároky na pěstování i pro jednodušší sběr plodů, tak i keřové odrůdy, které mají více plodů.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 2 položek celkem

Stránka 1/1

 • Rybíz ´Bílý z Jütborgu´
  Neohodnoceno
  Ribes niveum 'Bílý z Jütborgu' Rybíz Bílý z Jütborgu - odrůda vyznačující se vysokou odolností proti mrazu. Vyžaduje umístění na slunci nebo v polostínu, dorůstá do výšky 2 - 3 metrů. Plody jsou velké a nažloutlé.
  Dostupnost:podzim 2018
  Kód:3644
 • Rybíz ´Weisse Versailles´
  Neohodnoceno
  Ribes niveum 'Weisse Versailles' Rybíz Weisse Versailles - bílý rybíz pocházející z Německa. Keř dorůstá do výšky 150 cm. Plody jsou větší a chuťově příjemně sladké.
  Dostupnost:podzim 2018 > 5 ks
  Kód:4103
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.