Rybíz bílý

Vážení zákazníci,

v současné době přijímáme objednávky na ovocné stromy a keře, které máme skladem v zahradnictví. Objednávky budeme expedovat od začátku března 2019 podle aktuálního vývoje počasí (nesmí být zamrzlá půda).

 V případě dotazů nás kontaktujte

Děkujeme za pochopení.

 

Bílý rybíz je sladší, jemnější a aromatičtější než červené odrůdy. Nabízíme jak stromkové odrůdy, které jsou oblíbenější pro menší nároky na pěstování i pro jednodušší sběr plodů, tak i keřové odrůdy, které mají více plodů.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Rybíz ´Bílý z Jütborgu´
  Neohodnoceno
  Ribes niveum 'Bílý z Jütborgu' Rybíz Bílý z Jütborgu - odrůda vyznačující se vysokou odolností proti mrazu. Vyžaduje umístění na slunci nebo v polostínu, dorůstá do výšky 2 - 3 metrů. Plody jsou velké a nažloutlé.
  Dostupnost:Podzim 2019 > 5 ks
  Kód:3644
 • Rybíz ´Primus´
  Neohodnoceno
  Ribes niveum 'Primus' Jedná se o samosprašnou odrůdu, je odolná vůči všem chorobám. Bobule jsou středně velké, žlutobílé barvy, uskupené do delších hroznů. Chuťově jsou nakyslé a aromatické.
  Dostupnost:Podzim 2019 > 5 ks
  Kód:0360
 • Rybíz ´Weisse Versailles´
  Neohodnoceno
  Ribes niveum 'Weisse Versailles' Rybíz Weisse Versailles - bílý rybíz pocházející z Německa. Keř dorůstá do výšky 150 cm. Větší bobule jsou na velkých hroznech. Chuťově jsou příjemně sladké, slupka je zbarvena do nažloutlé barvy. Plody dozrávají od poloviny července do konce srpna a mají...
  Dostupnost:Podzim 2019 > 5 ks
  Kód:4103
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.