Doprava

Prostokořenné stromy zasíláme v samostatném balíku, pokud je objednáte zároveň rostlinami v květináči, balíme tyto zvlášť a účtujeme navíc příslušné poštovné. Z technických důvodů nejde rostliny v květináčích zasílat dohromady se stromy. To samé platí u objednávek, které obsahují rostliny s odlišnou dobou odesílání.
 
 
V současné době můžete zvolit 2 možnosti naší dopravy:
 
 
 
Standardní zásilka:
 
Při objednávce zaškrtněte způsob dodání GEIS - zásilka standardní ČR, za tento způsob dodání účtujeme poplatek 149 Kč. Cena dopravy není závislá na počtu rostlin v objednávce.
 
 
Zásilka stromky:
 
Při objednávce zaškrtněte způsob dodání GEIS - zásilka stromky ČR, za za tento způsob dodání účtujeme 199 Kč. 
Maximální výška zásilky je 170 cm, větve přesahující tuto výšku budou odstřiženy. Cena dopravy není závislá na počtu rostlin v objednávce.
 
 
 
Vlastní doprava: 
 
 
Zboží 'Skladem - rostliny lze zakoupit v Zahradnictví Spomyšl':
 
Takto označené zboží nelze zaslat. Zboží s tímto upozorněním je k dispozici pouze na naší prodejně. Na naši prodejnu můžete dorazit kdykoliv během otevírací doby a naši zahradníci Vám vybrané zboží rádi předvedou a vy si jej můžete standardním způsobem zakoupit.
Ve většině případů se jedná o zboží většího vzrůstu a většího objemu. 
 
 
Osobní odběr:
 
Veškeré zboží uvedené zde na www.zahradnictvi-spomysl.cz si můžete osobně přijet zakoupit na naši prodejnu. Jeho rezervace a příprava před Vaší návštěvou však v tuto chvíli není možná. Skladové zásoby uvedené na našich stránkách zpravidla souhlasí se stavem na prodejně. 
 
 
 
 
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.