Doprava

Prostokořenné stromy zasíláme v samostatném balíku, pokud je objednáte zároveň rostlinami v květináči, balíme tyto zvlášť a účtujeme navíc příslušné poštovné. Z technických důvodů nejde rostliny v květináčích zasílat dohromady se stromy. To samé platí u objednávek, které obsahují rostliny s odlišnou dobou odesílání.
 
 
V současné době můžete zvolit 3 možnosti dopravy:
 
 
  •  Osobní odběr v Zahradnictví ve Spomyšli 
 
Při objednávce zaškrtněte způsob dodání OSOBNÍ ODBĚR - budeme Vás informovat emailem nebo telefonicky, jakmile budete mít zboží připravené k odběru v Zahradnictví ve Spomyšli. Za tento způsob dodání nic neplatíte, zboží můžete zaplatit hotově nebo platební kartou v Zahradnictví. Objednané rostliny je nutné vyzvednout do tří dnů od doručení výzvy. Pokud zvolíte datum, které přesahuje 3 dny, nezaručíme Vám již kompletnost objednávky. U některých objednávek je nutné zboží připravit až po Vašem příchodu (např. prostokořenné stromy a drobné ovoce, apod.), prosíme tedy o shovívavost.
 
  • Speciální přeprava:
 
Jedná se o přepravu objemných nebo těžkých rostlin, které nelze zaslat v standardním balíku. V případě objednávky takových rostlin Vás vždy budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem ohledně ceny a způsobu dodání. Cena se vypočítává s ohledem na vzdálenost a množství rostlin vždy individuálně pro každou objednávku. Při objednání je uvedena orientační cena dopravy 500,-, která bude před odesláním upravena podle skutečné ceny dopravy. Obvykle se jedná o částku v rozmezí 300-800 Kč. 
 
 
  •  Přepravní službou
 
Standardní zásilka:
Při objednávce zaškrtněte způsob dodání GEIS - zásilka standardní ČR, za tento způsob dodání účtujeme poplatek 149 Kč. Cena dopravy není závislá na počtu rostlin v objednávce.
 
Zásilka stromky:
Při objednávce zaškrtněte způsob dodání GEIS - zásilka stromky ČR, za za tento způsob dodání účtujeme 199 Kč. 
Maximální výška zásilky je 170 cm, větve přesahující tuto výšku budou odstřiženy. Cena dopravy není závislá na počtu rostlin v objednávce.
 
 
 
 
 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.