Trvalky začínající latinsky na R

Trvalky, jejichž latinský název začíná na písmeno 'R', naleznete v této kategorii. Tu pro Vás postupně doplňujeme. Rádi pro Vás chystáme novinky. Chceme, aby Vaše záhony a zahrady byly pestré a veselé.

 
 • Řadit dle:
 • 4 položek celkem

Stránka 1/1

 • Cymbálek bledý
  Neohodnoceno
  Rosularia pallida Sukulent dorůstající do výšky 10 cm. Tvoří velké růžice. Kvete růžově v průběhu června až července. Rostlina pocházející původně z Turecka.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3229
 • Reveň dlanitá tangutská - Rheum palmatum var. tanguticum
  Neohodnoceno
  Rheum palmatum var. tanguticum Okrasná rebarbora se širokými, dlanitými listy, dorůstající do výšky až 2 m. Kvete růžovo-červeně, v průběhu června až července. Ty se hodí i k řezu. Vhodná do vlhčích a bohatých půd na plné slunce.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3223
 • henri
  Neohodnoceno
  Rodgersia henrici Zajímavá trvalka, jejíž listy připomínají list kaštanovníku. Listy jsou zjara načervenalé, později zezelenají. Květ je červený. Dosahuje do výšky 80-100cm (vč. květu). Ideální spíše pro polostín a stín. 
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:80584
 • Rodgersie jírovcolistá - Rodgersia aesculifolia
  Neohodnoceno
  Rodgersia aesculifolia Trvalka dorůstající do výšky 100 cm. Květy jsou krémově bílé, někdy až růžové, objevují se v průběhu června až července. Listy jsou velmi zajímavé, podobné kaštanovým. Ideální do živných, vlhkých půd.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3225
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.