Řebříčky

Řebříček jsou světlomilná, vytrvalé trvalky s plazivými, vícehlavými oddenky nebo vláknitými kořeny. Preferuje spíše sušší, písčito-kamenitou půdu, s nepříliš velkým množstvím živin.Patří mezi nenáročné rostliny okrasné květem. Některé druhy se řadí mezi léčivky.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 24 položek celkem

Stránka 1/1

 • Řebříček ´Moonshine´
  Trvalka dorůstá do výšky 45-50 cm. Listy jsou šedozelené. Květenství je výrazné, žluté a až 15 cm široké.Pokud včas seřízneme odkvetlý trs, může kvetení opakovat ještě v září.Hodí se do suchých vazeb.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0128
 • moon
  Achillea clypeolata 'Moonshine' Trvalka dorůstá do výšky 45-50 cm. Listy jsou šedozelené. Květenství je výrazné, žluté a až 15 cm široké.Pokud včas seřízneme odkvetlý trs, může kvetení opakovat ještě v září. Hodí se do suchých vazeb.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:9764
 • Řebříček ´Schwellenburg´ - Achillea hybr. 'Schwellenburg'
  Achillea hybr. 'Schwellenburg' Oblíbená a nenáročná trvalka, která dorůstá do výšky 30-40 cm. Listy má stříbřitě zelené. Květenství je bohaté a citrónově žlutě zbarvené. Kvete od června do září. Vhodná k řezu a do suché vazby.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0147
 • Řebříček bertrám ´Perle´/Achillea ptarmica 'Perle'
  Achillea ptarmica 'Perle' Oblíbená trvalka, dorůstá do výšky 60 cm, je nenáročná. Listy jsou jemné, sytě zelené. Květenství je jemně bílé a zajímavé. Působí plně. Skvost do každého záhonu. Nenáročná na pěstování,vhodná k řezu.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0143
 • Řebříček obecný
  Nenáročná trvalka, která dorůstá do výšky 80 cm. Hojně se využívá v lidovém léčitelství. Listy jsou přisedlé. Květenství je zbarveno do bílé barvy. Kvete od června do září. Vhodná k sušení.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0131
 • achillea ceris queen
  Achillea millefolium 'Cerise Queen' Nenáročná a krásně zbarvená trvalka. Listy má jemné, zelené se stříbřitým nádechem. Květenství je třešňově růžové, velmi zajímavé. Rostlina dorůstá do výšky 30 - 40 cm. Je vhodná k řezu a sušení.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:4854
 • Řebříček obecný ´Feuerland´ - Achillea milefolium 'Feuerland'
  Achillea milefolium 'Feuerland' Oblíbená trvalka, dorůstá do výšky 60 cm, je nenáročná. Listy jsou jemné, sytě trávově zelené. Květenství je červené, kvete později, od července a vydrží až do října. Vhodná k řezu a sušení.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0132
 • Řebříček obecný ´Hella Glashoff´
  Oblíbená trvalka, dorůstá do výšky 80 cm, je nenáročná. Listy jsou jemné, sytě zelené. Květenství je jasně žluté, kvete od června až do září. Rostlina je ideální k řezu, sušení a do suché vazby.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0133
 • Řebříček obecný ´Inca Gold´
  Achillea millefolium 'Inca Gold' Oblíbená trvalka, dorůstá do výšky 80 cm, je nenáročná. Listy jsou jemné, sytě zelené. Květenství je zlatavé, občas s příměsí růžové barvy. Rostlina je ideální do suchých vazeb. Není náročná.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0134
 • Řebříček obecný ´Kirschkoenigin´
  Oblíbená trvalka, vhodná i k sušení.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0136
 • Řebříček obecný ´Kirschkönigin´
  Trvalka, která je nenáročná. Dorůstá do 80 cm. Listy má jemné, sytě zelené. Květenství je tmavě fialové, bohaté-tvoří ho kvítka. Kvete od července do září. Ideální na sušení a do vazeb.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0135
 • Řebříček obecný ´Paprika´
  Oblíbená trvalka, dorůstá do výšky 80 cm, je nenáročná. Listy jsou jemné, sytě zelené. Květenství je tmavě červené, vyniká v kombinaci s bílou. Rostlina je ideální do suchých vazeb. Není náročná.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0137
 • Řebříček obecný ´Paprika´ - Achillea millefolium 'Paprika'
  Achillea millefolium 'Paprika' Oblíbená trvalka, dorůstá do výšky 80 cm, je nenáročná. Listy jsou jemné, sytě zelené. Květenství je tmavě červené, vyniká v kombinaci s bílou. Rostlina je ideální do suchých vazeb. Není náročná.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0138
 • Řebříček obecný ´Purpurglut´ - Achillea millefolium 'Purpurglut'
  Achillea millefolium 'Purpurglut' Oblíbená trvalka, dorůstá do výšky 80 cm, je nenáročná. Listy jsou jemné, sytě zelené. Květenství je červené až bordó, vyniká v kombinaci s bílou. Rostlina je ideální do suchých vazeb. Není náročná.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0139
 • achillea summer pastels
  Achillea millefolium 'Summer Pastels' Trvalka s různým květenstvím, od krémové přes žluté, oranžové, červené až po šedé či béžové. Dorůstá do výšky 80 cm. Nenáročná na pěstování. Vhodná k řezu, sušení a k výrobě dekorací.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:60150
 • achillea sunny seduction (2)
  Achillea millefolium 'Sunny Seduction' Oblíbená trvalka, dorůstá do výšky 80 cm, je nenáročná. Listy jsou jemné, sytě zelené. Květenství je krémově žluté, bohaté. Rostlina je ideální do suchých vazeb. Není náročná, vyžaduje sušší místa.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0141
 • Řebříček obecný ´Terracotta´/Achillea millefolium 'Terracotta'
  Achillea millefolium 'Terracotta' Oblíbená trvalka, dorůstá do výšky 80 cm, je nenáročná. Listy jsou jemné, sytě zelené. Květenství je v barvě čerstvě vypálené jílovité hlíny, tedy pískově žluté. Skvost do každého záhonu. Nenáročná.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0142
 • Řebříček okoličnatý
  Nenáročná trvalka poléhavého růstu. Dorůstá do výšky 15 cm. Listy má stříbřitě zelené s jemných ochlupením, květenství je drobné a bíle zbarvené.Rostlina ideální pro skalky a záhony, či do volné půdy.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0146
 • Řebříček plstnatý ´Aurea´/Achillea tomentosa 'Aurea'
  Achillea tomentosa 'Aurea' Nízká trvalka, pokryvná. Dorůstá pouze do výšky 15 cm. Květenství je zářivě žluté a bohaté. Listy jsou jemně zelené s jemným ochlupením. Kvete od června do srpna. Hodí se do záhonu nebo skalek.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0145
 • Řebříček sibiřský ´Love Parade´
  Achillea sibirica 'Love Parade' Oblíbená trvalka, dorůstá do výšky 60 cm, je nenáročná. Listy jsou jemné, sytě zelené. Květenství je zajímavé, v barvě svěží lila - bledě růžové. Skvost do každého záhonu. Nenáročná a vděčná rostlina.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0144
 • achillea altgold (2)
  Achillea filipendulina 'Altgold' Trvalka trsovitého růstu, dorůstá do výšky 50 - 80 cm. Listy má peřenoklané, hrubě zubaté a zbarvené do šedozelené barvy, silně aromatické. Květenství je zlatožluté, cca 15 cm široké. Vhodná k řezu.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:4852
 • Řebříček tužebníkový ´Cloth of Gold´ - Achillea filipendulina 'Cloth of Gold'
  Achillea filipendulina 'Cloth of Gold' Trvalka dorůstající do výšky 120 cm. Květenství je složeno z malých žlutých úborů. Kvete od července do září. Listy má zelené a silně aromatické. Rostlina je vhodná k sušení a do suchých vazeb.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:4853
 • Achillea filipendulina 'Coronation Gold'
  Achillea filipendulina 'Coronation Gold' Trvalka dorůstající do výšky až 100 cm. Listy jsou aromatické, matně sivozelené až stříbrné. Květenství je zářivě žluté a objevuje se od července do září. Rostlina je vhodná k řezu a sušení.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0129
 • Řebříček tužebníkový ´Parkers Varietät´
  Trvalka trsovitého růstu, dorůstá do výšky 80 - 100 cm. Nejvyšší je v době květu. Listy jsou peřenoklané, hrubě zubaté, zbarvené do šedozelené až zelené barvy a jsou silně aromatické.Květy jsou žluté.
  Dostupnost:připravujeme na jaro
  Kód:0130
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.