Trvalky začínající latinsky na F

V této kategorii naleznete trvalky, jejichž latinský název začíná na písmeno F. Skrývá se zde např. jahodník, fenykl či tužebník. Nabídku neustále rozšiřujeme. 

 
 • Řadit dle:
 • 5 položek celkem

Stránka 1/1

 • Jahodník chilský ´Chaval´
  Neohodnoceno
  Fragaria chiloense 'Chaval' Chaval je odrůda jahodníku čilského, jenž tvoří působivý stálezelený půdopokryv. Dorůstá do výšky 15 cm, květenství je bílé. Nejvíce se využívá jako půdokryvná rostlina. Plody jsou jedlé.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2867
 • Jahodník semperflorens ´Rugia´
  Neohodnoceno
  Fragaria semperflorens 'Rugia' Trvalka, která plodí štíhlé, voňavé jahůdky. Vyžaduje chladnější místa ve stínu, snáší však i slunce. Květenství je bílé, kvete od května. Dorůstá do výšky 20 cm. Rozrůstá se šlahouny.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2868
 • Jahodník x hybr. ´Pink Panda´ - Fragaria x hybr. 'Pink Panda'
  Neohodnoceno
  Fragaria x hybr. 'Pink Panda' Okrasná, plazivá trvalka se sladce růžovými květy, které se objevují v květnu. Rostlina dorůstá do výšky 15 cm. Vhodná do skalek či různých nádob. Plazivka vhodná jako podrostová rostlina.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2875
 • Tužebník červený ´Venusta´ - Filipendula rubra 'Venusta'
  Neohodnoceno
  Filipendula rubra 'Venusta' Nejmohutnější druh mezi tužebníky, kvete silně vonnými sytě růžovými úbory plochého tvaru. Dorůstá až do 150 cm. Libuje si na plném slunci nebo v polostínu. Kvete od června do srpna.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2861
 • Tužebník palmata ´Nana´
  Neohodnoceno
  Filipendula palmata 'Nana' Méně známá a nenáročná trvalka vhodná do polostínu. Má růžové květy, kvete od června do července. Dorůstá do výšky 20 - 30 cm. Květy mají medovou vůni. Doporučujeme pro trvalkové záhony.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2859
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.