Trvalky začínající latinsky na F

V této kategorii naleznete trvalky, jejichž latinský název začíná na písmeno F. Skrývá se zde např. jahodník, fenykl či tužebník. Nabídku neustále rozšiřujeme. 

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 12 položek celkem

Stránka 1/1

 • Fenykl červenolistý ´Purpureum´ - Foeniculum vulgare 'Purpureum'
  Neohodnoceno
  Foeniculum vulgare 'Purpureum' Tento kultivar je zajímavý a dekorativní velmi tmavým, jemným a vzdušným olistěním. Dorůstá do výšky 120- 160 cm. Květenství je žluté, kvete od července do srpna. Krása i užitek v jedné rostlině.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2866
 • Jahodník chilský ´Chaval´ - Fragaria chiloense 'Chaval'
  Neohodnoceno
  Fragaria chiloense 'Chaval' Chaval je odrůda jahodníku čilského, jenž tvoří působivý stálezelený půdopokryv. Dorůstá do výšky 15 cm, květenství je bílé. Nejvíce se využívá jako půdokryvná rostlina. Plody jsou jedlé.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2867
 • Neohodnoceno
  Fragaria vesca Drobnoplodící odrůda s chutí pravých lesních jahod.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:9784
 • Jahodník semperflorens ´Rugia´ - Fragaria semperflorens 'Rugia'
  Neohodnoceno
  Fragaria semperflorens 'Rugia' Trvalka, která plodí štíhlé, voňavé jahůdky. Vyžaduje chladnější místa ve stínu, snáší však i slunce. Květenství je bílé, kvete od května. Dorůstá do výšky 20 cm. Rozrůstá se šlahouny.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2868
 • Jahodník vesca ´Multiplex´
  Neohodnoceno
  Plazivá trvalka, která plodí štíhlé, voňavé jahůdky. Dorůstá do výšky 15 cm. Květenství je bílé a objevuje se v květnu. Ideální podrostová rostlina pod keře a stromy, na svahy.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2870
 • Jahodník x hybr. ´Lipstick´
  Neohodnoceno
  Okrasná, plazivá trvalka, dorůstající výšky 15 cm. Plod je jemný a sladký. Květenství je třešňově červené a objevuje se v květnu. Rostlina je ideální do skalek či různých nádob.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2873
 • Jahodník x hybr. ´Pink Panda´ - Fragaria x hybr. 'Pink Panda'
  Neohodnoceno
  Fragaria x hybr. 'Pink Panda' Okrasná, plazivá trvalka se sladce růžovými květy, které se objevují v květnu. Rostlina dorůstá do výšky 15 cm. Vhodná do skalek či různých nádob. Plazivka vhodná jako podrostová rostlina.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2875
 • Tužebník červený ´Venusta´ - Filipendula rubra 'Venusta'
  Neohodnoceno
  Filipendula rubra 'Venusta' Nejmohutnější druh mezi tužebníky, kvete silně vonnými sytě růžovými úbory plochého tvaru. Dorůstá až do 150 cm. Libuje si na plném slunci nebo v polostínu. Kvete od června do srpna.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2861
 • Tužebník jilmový ´Variegata´ - Filipendula ulmaria 'Variegata'
  Neohodnoceno
  Filipendula ulmaria 'Variegata' Trvalka, dorůstající výšky 60 cm. Listy jsou špenátově zelené s výraznými, nepravidelnými, krémovými skvrnami. Prospívá na slunci, v polostínu. Květy má bílé, kvete od července do srpna.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2862
 • Tužebník obecný
  Neohodnoceno
  Tužebník je vytrvalá rostlina, která dorůstá do výšky 10 - 45 cm. Pyšní se čistě bílými kvítky. Rostlina je vhodná do přírodních partií. Kvete od června do srpna.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2853
 • Tužebník obecný ´Plena´
  Neohodnoceno
  Vytrvalá, 80 cm vysoká bylina. U země má rozprostřenou růžici jemných, přetrhovaně lichozpeřených lístků, květy jsou bílé.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2865
 • Tužebník palmata ´Nana´
  Neohodnoceno
  Filipendula palmata 'Nana' Méně známá a nenáročná trvalka vhodná do polostínu. Má růžové květy, kvete od června do července. Dorůstá do výšky 20 - 30 cm. Květy mají medovou vůni. Doporučujeme pro trvalkové záhony.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:2859
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.