Udatna lesní ´Kneiffii´ - Aruncus dioicus 'Kneiffii'


 • (> 5 ks) Expedice jaro 2022
119 Kč / ks
Kategorie: Trvalky začínající latinsky na A
Barva: Bílá
Kvetení: Červen
Stanoviště: Svěží čerstvá humózní půda
Světlo: Polostín
Výška 1: 60-80
Zazimování: Mrazuvzdorné
Balení: kontejner p9
Plant Passport: A: Aruncus B: CZ-0701 C: 21/FP/0102 D: PL
 

Udatna lesní ´Kneiffii´ - trvalka, dorůstající výšky 70 cm. Kvete nádhernými velkými latami smetanově bílých květů. Listy jsou velké, složené z menších, vejčitých, svěže zelených lístků. Nakvétá od května do začátku srpna. Výborně vynikne jako součást trvalkového záhonu, v zahradách přírodního stylu nebo jako solitera. Květ je vhodný k řezu. Rostlina je mrazuvzdorná. 

 

Pěstování: Rostlina není náročná na pěstování. Vyžaduje dobře propustnou půdu a vlhčí půdu. Lze ji pěstovat ve stínu, polostínu i na slunci, jen musíme dbát na pravidelnou zálivku. Rostlina je mrazuvzdorná.

Podobné produkty

 • Tařička x cultorum ´Cascade Rot´ - Aubrieta x cultorum 'Cascade Rot'
  Aubrieta x cultorum 'Cascade Rot' Další z řady pokryvných a stálezelených skalniček. Dorůstá do výšky 10-15 cm a nakvétá od dubna do května. Okvětní plátky jsou růžovo-červené a během květu vytváří kompaktní barevné polštáře. Rostlina se velmi rozrůstá. Můžete ji vysadit mezi kameny, na zídkách...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:2778
 • glum
  Acantholimon glumaceum Polštářovitá trvalka, která je stálezelená, tvoří přízemní bochánky. Dorůstá do výšky 8 - 20 cm. Listy má zašpičatělé, pichlavé. Květy se objevují v průběhu června až července a mají světlé růžové kališní úbory. Je zcela mrazuvzdorná. Ideální pro skalky či jako...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:721907
 • Amsónie tabernaemontana - Amsonia tabernaemontana
  Amsonia tabernaemontana Velmi zajímavý kompaktní kultivar. Vrchol vzpřímeného stonku zdobí modré kvítky. Dorůstá do výšky 1 m a kvete od května do června. Skvěle vypadá jako součást trvalkového záhonu. Hodí se do zahrad venkovského stylu ve společnosti s okrasnými travinami.
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:4860
 • kalo
  Agapanthus 'Black Magic' Krásná trvalka, dorůstají do výšky kolem 80 cm. Květenství tvoří trubkovité květy temně fialové barvy, které vykvétají na dlouhém stonku, v průběhu léta. Listy jsou svěže zelené. Ideální rostlina do trvalkových záhonů, či různých nádob a koryt. 
  Dostupnost:Skladem > 5 
  Kód:721769

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.