Dlužicha 'Galaxy' - Heuchera 'Galaxy'


 • (1 ks) Dostupné od jara 2021
149 Kč / ks
Kategorie: Dlužichy
Barva: Bílá
Kvetení: Květen
Stanoviště: Svěží čerstvá humózní půda
Světlo: Polostín
Více: Vhodná k řezu
Výška 1: 20-40
Zazimování: Mrazuvzdorné
Balení: kontejner p11
Plant Passport: A: Heuchera B: CZ-0701 C: 20/FP/0118 D: PL
 

Dlužicha 'Galaxy' - Dorůstá do výšky 25-45cm. Bílé květy se objevují od června do července. Listy jsou tvarově srdčité se zoubkatými okraji. Mají jasně červené až rudé zbarvení. Vhodná k výsadbě do skupin či jako obruba chodníčků.

 

Pěstování: Dlužichy jsou nenáročné trvalky, spíše půdopokryvného rázu. Preferují polostinná stanoviště. Vyžadují mírně vlhké, propustné, hlinitopísčité půdy s obsahem humusu. Mrazuvzdorné. Ponechávají si pěkné a zdravé listy i v mínusových teplotách. Jakmile sníh opadne, ukáží se v plné kráse. Zbarvení listů se liší podle stanoviště, kdy ve stínu je méně intenzivní, výraznější barvy získává v polostínu, popř. na plném slunci. Množí se na podzim a na jaře dělením. Doporučujeme dlužichy na jaře ostříhat, rostlina si vytvoří nové a větší listy. Vhodné k výsadbě do skupin, na obruby, k řezu.

Podobné produkty

 • dlužicha fire alarm
  Heuchera 'Fire Alarm' Velmi pěkná červenolistá odrůda, kvete květy čistě bílými a dosahuje výšky 20 - 30 cm. Kvete od června do července. Bílé květy dávají vyniknout červeným listům. Zbarvení listů závisí na stanovišti.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 1 ks
  Kód:1755
 • Dlužicha 'Cajun Fire' - Heuchera 'Cajun Fire'
  Heuchera 'Cajun Fire' Dlužicha dorůstající do výšky 20 cm. Droboučké květy jsou v odstínu červené a objevují se na rozhraní jara a léta. Listy má okrově červené s velmi zvlněnými okraji. Vybarvení závisí na umístění.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 1 ks
  Kód:1746
 • Dlužicha 'Hercules ®' (EU1874) - Heuchera 'Hercules®' (EU1874)
  Heuchera 'Hercules®' (EU1874) Trvalka, dorůstající do výšky 40 cm. Červené květy vynikají na bíle panašovaných listech. Objevují se od června do července. Tato odrůda je licenčně chráněna, její rozmnožování není dovoleno bez souhlasu.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 1 ks
  Kód:1764
 • Dlužicha 'Dayglow Pink' - Heuchera 'Dayglow Pink'
  Heuchera 'Dayglow Pink' Dlužicha je vhodná k řezu, kvete růžově a dosahuje výšky 15-35 cm. Květenství se objevuje od června a pokračuje po celé léto. Listy má svěže zeleně. Působí velmi hezky.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 1 ks
  Kód:1813

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.