Javor jasanolistý ´Odessanum´


 • (5 ks) Skladem - pouze osobní odběr nebo přeprava naším autem
499 Kč / ks
Kategorie: Javory
Hmotnost: 10000 kg
Balení: kontejner
Tvar a výška : 100-120cm
 

Javor jasanolistý 'Odessanum' - středně velký, opadavý strom, dorůstá do výšky 9-12 m. Listy mají nápadnou, zlato-žlutou barvu, při nedostatku slunečních paprsků spíše zelenají. Vysazujeme na slunce nebo do lehkého polostínu.

Pěstování: Na stanoviště i půdu není náročný. Vyhovují mu slunná či polostinná stanoviště s propustnou půdou. Mrazuvzdornost je do – 28 °C.

Podobné produkty

 • aure
  Acer schirasawanum 'Aureum' Pomalu až zakrsle rostoucí javor, s pravidelnou korunou. Nové přírůstky listů jsou svítivě žluté, během léta žluto-zelené, na podzim žluto-oranžové. Jarní květy jsou purpurové barvy. V dospělosti dorůstá do výšky 3m. Roční přírůstky jsou max. 12cm.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:72051
 • temple
  Acer saccharum 'Temple´s Upright' Úzce sloupovitý kultivar s vystoupavými větvemi. Dorůstý do výšky okolo 20 m, šířka je pak okolo 5 m. Vhodný do úzkých prostor. Zralá kůra je hluboce zakřivená, šedohnědá. Listy jsou v létě kožovité, tmavě zelené. Na podzim se zobrazí brilantně žlutá,...
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:79395
 • princ
  Acer platanoides 'Princeton Gold' Středně rychle rostoucí kultivar s kulovitou korunou. V dospělosti dosahuje do výšky 8-10m, roční přírůstky jsou kolem 25-45cm. Listy jsou žluto-zelené, nové výhonky doslova jasně září. Na podzim se zbarvuje spíše zlatavě-žluté. 
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:72012
 • Javor klen ´Worley´
  Acer pseudoplatanus 'Worley' Středně vysoký strom s nepravidelnou korunou, dorůstající do výšky 15 m. Listy jsou zlatožluté, až zelené. Vysazujeme do běžných půd. Mrazuvzdorný.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:7790

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.