Komule Davidova ´Nanho Purple´

 • 1 z 2

 • (5 ks) Skladem
99 Kč / ks
Kategorie: Motýlí keře
Balení: kontejner C1,5
 

Pěstování: Nenáročné, listnaté, opadavé keře, oblíbené především pro své medově vonící květy, tvořící lata. Ty svou vůní přitahují motýly. Nepodceňujeme jarní řez, abychom udrželi tvar keře. Dorůstá do výšky až 2,5m (dle kultivaru). Kvete v průběhu května až září. Vysazujeme jej do skupin, nebo jako soliteru, na slunné stanoviště. Půda by měla být dobře propustná, mírně vlhká, bohatá na humus. Buddleja je mrazuvzdorná do -25°C se zimním přikrytím.

Podobné produkty

 • buddleja davidii empire blue
  Buddleja davidii 'Empire Blue' Středně vysoký, opadavý keř, dosahující do výšky 1,5-2m, při stejné šířce. Trubkovité květy má uspořádány v opravdu hustých latech. Samotné květy mají světlejší fialovou barvu s oranžovým očkem. Nakvétat začínají od července, a končí zhruba v polovině měsíce...
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:84668
 • buddleja davidii royal red2
  Buddleja davidii 'Royal Red' Opadavý keř dorůstající do výšky 2-3 m, při stejné šířce. Purpurové květy tvoří až 50 cm dlouhá lata. Vysazujeme na slunná stanoviště, do dobře propustných, živných půd. Vyžaduje jarní řez při rašení.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3718
 • buddleja weyeriannaNovinka
  Buddleja x weyeriana Jedna z mála žlutě zbarvených komulí. Opadavý keř dorůstá do výšky 2-3m. Nápadné vonné květy se objevují zhruba od července do konce září. Pro kompaktní tvar keře doporučujeme pravidelný jarní řez. 
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:87195
  99 Kč / ks
 • Komule Davidova ´Black Knight´
  Buddleja davidii 'Black Knight' Nenáročný opadavý keř, dorůstající do výšky 1-1,5 m. Kvete od srpna do října. Temně fialové květy tvoří sladce voňavá lata. Vyžaduje pravidelný řez na začátku jara. Do živných půd na plném slunci.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3721

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.