Narcis ´Canaliculatus´ 5 ks


 • (>5 balení) expedice od září
59 Kč / balení
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 12/14 - 5 ks
 

Narcis 'Canaliculatus' - kultivar roste pouze do výšky 10 cm. Hodí se do skalky či truhlíků. Kvete drobnými bílo žlutými květy, a to od března do dubna. Hodí se k řezu. Sladce voní.

 

Pěstování: Cibule narcisů vysazujeme od září do listopadu. Vysazujte je nejlépe ihned v září, potřebují delší dobu na zakořenění. Vysazujeme je poměrně hluboko, cca 15 cm. Záleží na velikosti cibule. Zhruba 10 cm od sebe. Před výsadbou půdu zryjte. Vyhovuje jim propustná a nepřemokřená půda. Na dno výsadbové jamky umístěte vrstvu štěrku a na ni písek smíchaný se zeminou. Narcisům vybíráme slunná nebo lehce polostinná místa. Přes zimu umístíme krytí z chvojí nebo listí.

 

Více na: Návod na pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • marieke
  Narcissus 'Marieke' Tento kultivar nabízí jedny z největších, zlato-žlutých květů mezi narcisy. Vyrůstá na pevných a silných stoncích do výšky 40cm. Typická jarní barva prozáří Vaší zahrádku již na konci měsíce března. 
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:78534
 • 47091 1 krokus dorothy
  Crocus chrysanthus 'Dorothy' Zářivě žlutý krokus, který nesmí chybět v žádném květináči či skalce. Dorůstá do výšky 15 cm. Kvete od března po celé jaro. Květy se otevírají za sluncem, naopak při dešti či v noci se zavírají.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:3919
 • 41838 1 hyacint pink pearl
  Hyacinthus 'Pink Pearl' Úžasná neonově růžová barva květů Vás okouzlí. Některé květy mají barvu méně intenzivní, což této odrůdě přidává ještě více na kráse. Květy jsou uskupeny v latách na silných stoncích. Květinu doplňují svěže zelené listy, které mají zašpičatělý tvar. 
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:4047
 • yellow
  Narcissus 'Yellow Cheerfulness' Sladce vonící narcis, který září žlutými květy, které jsou ve středu lemované oranžovou barvou. Kvete od března do dubna a dorůstá do výšky cca 40 cm. Nádherný kultivar pro Váš záhon.  
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:78540

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.