Rybíz ´Ben Hope´


 • (2 ks) Skladem pouze na prodejně
69 Kč / ks
Kategorie: Rybíz černý
Více: Jedlá
Zralost: Červenec
Balení: prostokořenná sazenice
 

Rybíz 'Ben Hope' - středně raná odrůda ze Skotska, vhodná pro pěstování do všech poloh, které jsou určené pro pěstování rybízu. Odrůda je rezistentní k vlnovníku rybízovému a odolná k chorobám listů. Plody jsou středně velké až velké, pevnější, kulovité a zbarvené do lesklé černé, uskupeny jsou do dlouhého hroznu, rovnoměrně rozmístěné po keři. Chuťově jsou bobule sladkokyselé a aromatické. Sklízíme od druhé poloviny července.

Více na: Návod na pěstování rybízu

Podobné produkty

 • fert
  Ribes nigrum 'Fertödi' Odrůda černého rybízu, mrazuvzdorná a odolná vůči nemocem. Plody má velké, snadno se sbírají. Zbarvené jsou do temné černé barvy. Vhodné jsou pro přímý konzum. Sběr provádíme koncem června.
  Dostupnost:Předobjednávka říjen 2020 > 5 ks
  Kód:11462
 • jubiNovinka
  Ribes nigrum 'Jubilejnaja Kopania' Středně pozdní, rezistentní odrůda, s velmi velkými, 4-4,5g, oválnými plody černé, lesklé barvy. Chuťově vynikající, sladké. Plody se dají hladce česat, aniž by docházelo k praskání slupky a vytékání šťávy. 
  Dostupnost:Předobjednávka říjen 2020 > 5 ks
  Kód:85676
 • Rybíz ´Titania´
  Ribes nigrum 'Titania' Švédská, středně raná až pozdní úrodná odrůda. Plody má velké, ploše kulovité až kulovité, na středně dlouhých až dlouhých hroznech.  Slupka je pevnější. Chuťově jsou sladkokyselé, méně aromatické. Dozrávají od poloviny do konce července. Hodí se pro přímý konzum, ale...
  Dostupnost:Předobjednávka říjen 2020 > 5 ks
  Kód:0353
  Rybíz ´Titania´
  od 69 Kč / ks
 • Rybíz ´Ben Alder´
  Ribes nigrum 'Ben Alder' Středně raná odrůda černého rybízu, převážně samosprašná. Zraje od poloviny července. Odrůda je vhodná do středních a teplých oblastí. Odrůda je odolná proti mrazu a je také známá odolností pro chorobám.
  Dostupnost:Předobjednávka říjen 2020 > 5 ks
  Kód:0343

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.