Šater svazčitý ´Silverstar´ - Gypsophila fastigiata 'Silverstar'


 • (> 5 ks) Expedice jaro 2022
89 Kč / ks
Kategorie: Trvalky začínající latinsky na G
Balení: kontejner p9
 

Šater svazčitý 'Silverstar' - kobercově rostoucí druh, vytvářející pěkné kvetoucí polštáře. Má čistě bílé kvítky. Přes léto bohatě kvete. Drobné bílé květy jsou uspořádané ve velkých latách. Je vhodný do skalek, na okraje záhonů, do kamenných zídek a koryt, do nádob.

 

Pěstování: Vyžaduje slunné stanovišti a sušší, propustnou hlinito-písčitou i kamenitou zeminu. Po odkvětu je prospěšné sestřihnou rostlinu na třetinu výšky, čímž se podpoří kompaktnější, kobercový vzrůst. Mrazuvzdorný do -34°C.

Podobné produkty

 • whirl
  Gaura lindheimeri 'Whirling Butterflies' Vytrvalá rostlina, dosahující do výšky 70-90 cm. Stonky má tenké, ale přesto pevné, plné jemných, čistě bílých květů. Nakvétá od června do září. Listy má kopinaté, svěží zelené barvy. Opravdový skvost do každé zahrady. 
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:91484
 • album
  Geranium phaeum 'Album' Kakost hnědočervený patří mezi vyšší druhy kakostů, dorůstá výšky 80 cm. Je to vytrvalá bylina s oddenkem. Květ je zakulacený. Okvětní plátky se překrývají a nesou čistě bílé zbarvení. Objevují se od května do června. Listy jsou jasně zelené. Vhodná do skalek a...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:722049
 • Kakost x magnificum 'Rosemoor' - Geranium magnificum 'Rosemoor'
  Geranium magnificum 'Rosemoor' Výrazně kvetoucí trvalka, dorůstající výšky 40-60 cm. Květ je pětičetný, fialovo-modrý. Ideální, nenáročná a odolná trsnatá rostlina do trvalkových záhonů a přírodních partií zahrady. 
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:2979
 • Kakost 'Rebecca Moss' - Geranium oxonianum 'Rebecca Moss'
  Geranium oxonianum 'Rebecca Moss' Roste bujněji, má pětilaločné listy, které jsou dále děleny. Dorůstá do výšky 80 cm. Kvete od konce jara do poloviny podzimu řídkými okolíky bíle narůžovělých květů o šířce 4 cm. Vyznačuje se rychlým růstem, výborným krytím půdy a dlouhým a vytrvalým...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:4922

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.