Udatna sinensis ´Zweiweltenkind´ - Aruncus sinensis 'Zweiweltenkind'


 • (> 5 ks) Expedice jaro 2022
69 Kč / ks
Kategorie: Trvalky začínající latinsky na A
Barva: Bílá
Kvetení: Červen
Stanoviště: Svěží čerstvá humózní půda
Světlo: Polostín
Více: Vhodná k řezu
Výška 1: 100 a více
Zazimování: Mrazuvzdorné
Balení: kontejner p9
Plant Passport: A: Aruncus B: CZ-0701 C: 21/FP/0102 D: PL
 

Udatna sinensis 'Zweiweltenkind' - trvalka, dorůstající výšky 150 cm. Lata jsou složena se romantických bílých květů. Listy jsou větší. Nakvétá od začátku července do půlky srpna. Skvěle se hodí do zahrad venkovského stylu nebo jako součást trvalkového záhonu. Lze ji také pěstovat jako soliteru. Květy jsou vhodné k řezu. Rostlina je mrazuvzdorná. 

 

Pěstování: Rostlina není náročná na pěstování. Vyžaduje dobře propustnou půdu a vlhčí půdu. Lze ji pěstovat ve stínu, polostínu i na slunci, jen musíme dbát na pravidelnou zálivku. Rostlina je mrazuvzdorná.

Podobné produkty

 • Rmen barvířský - Anthemis tinctoria
  Anthemis tinctoria Okvětní lístky této trvalky mají pestře žlutou barvu s ještě o něco tmavším středem a připomínají květ kopretiny.  Dorůstá do výšky 60 - 70 cm. Nakvétá od červa do srpna. Přitahuje motýly. Dříve byla využívána jako léčivá rostlina. Vynikne jako součást trvalkového...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:0689
 • Klejicha hlíznatá - Asclepias tuberosa
  Asclepias tuberosa  Trvalka, dorůstající výšky 70cm, květ je pomerančové barvy a je složen z většího množství okvětních lístků. Nakvétá od léta do podzimu. Opravdová rarita. Krásně vypadá jako solitéra nebo jako součást jiných, klasických a méně barevných trvalek. Přitahuje motýly.
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:2679
 • Acéna růžová ´Purpurea´ - Acaena inermis 'Purpurea'
  Acaena inermis 'Purpurea' Dekorativní trvalka. Květy jsou zbarveny do hněda. Dorůstá do výšky 10 cm. Kvete od července do srpna. Listy jsou zubaté a zbarvené do vínova. Vytváří polštáře. Vhodná je jako ozdoba skalky. Lze ji pěstovat v nádobě. 
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:0523
 • Tařice horská ´Berggold´ - Alyssum (AURINIA) montanum 'Berggold'
  Alyssum (AURINIA) montanum 'Berggold' Nízká, suchomilná trvalka. Vytváří nízké polštářovité trsy šedozelených listů, které zdobí zářivě žluté květy. Kvete od dubna do června. Výška rostliny je kolem 15 cm, v květu dosahuje až 30 cm. Vhodná na skalku, zídky nebo mezi kameny.
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:0651

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.