Vrba jíva ´Pendula´


 • (1 ks) Dostupné od jara 2021
15 999 Kč / ks
Kategorie: Okrasné stromy a keře - ostatní
Hmotnost: 200 kg
Balení: kontejner C240
Obvod kmene: 25/30
 

Vrba jíva 'Pendula' - běžně nazývána vrba kočička. Dorůstá do výšky 3,8-8m. Od března do dubna má buď růžové nebo zelené ochmýřené květy. Vždy dodáváme naroubovanou na kmínku. Vyžadují vlhké, běžné půdy. Dobře snese řez.

Podobné produkty

 • silver
  Corokia 'Maori Silver Leaf' Poloopadavý keřík dorůstající do výšky 50-100cm. Listy jsou kožovité, doplňují je malé zářivě žluté květy. Výjimečně na podzim zdobí keř červené, žluté nebo oranžové bobule. Tato rostlina je vhodná i pro tvorbu bonsají. Pěstujeme jako přenosnou rostlinu.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:720389
 • pink
  Photinia serratifolia 'Pink Crispy' Tento kultivar tvoří vzpřímeně rostoucí, hustý keř, dosahující do maximální výšky cca 1,8m a šířky 1m. Mírně ozubené, vejčité listy mají výrazné mramorované panašování v krémově žluté barvě. Základní barva listů je zelená. Nové výhonky mají jemně růžovou...
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:96833
 • rotes
  Rosa rugosa Exception 'Rotes Meer' Půdopokryvný, opadavý keř, dorůstající do výšky 0,75m a šířky 0,75m. Má typické, tmavě zelené, lesklé listy, na podzim žloutnou. V průběhu května až července nakvétá sytě fialovo-červenými až růžovými plnými květy, s výraznou vůní, která přitahuje včely a motýly.
  Dostupnost:Skladem > 5 ks
  Kód:95864
 • grandi
  Edgworthia chrysantha 'Grandiflora' Poměrně vzácný keř, dosahující do výšky i šířky kolem 1,2m. Vyniká především v zimě (od ledna do března), kdy se na holých větévkách objevují shluky žlutých a bílých trubkovitých květů, které jemně voní. 
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:84296

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.