Hyacint ´Atlantic´ 5 ks


 • (>5 balení) expedice od září
99 Kč / balení
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 14/15 - 5 ks
 

Hyacint 'Atlantic' - květenství je velké, tvoří ho malé hvězdicovité květy, ty jsou uskupeny velmi blízko u sebe. Jsou světle růžově zabarvené s tmavšími středy. Dorůstá do výšky okolo 15 - 25 cm. Květy lemují svěže zelené listy, které kolem nich trčí. Využití najde v zahrádce, ale i v truhlíku či květináči. Hodí se pro skupinovou výsadbu. Nakvétá od poloviny jara po dobu 2 - 3 týdnů.

 

Pěstování: cibule hyacintů vysazujeme na slunné stanoviště do lehčí a propustné půdy s vyzrálým kompostem. Sázíme je do hloubky 12 - 15 cm, zhruba 10 - 16 cm od sebe. Vysazujeme je na podzim, od konce září, klidně i do listopadu. Můžeme je pěstovat na záhonech, v květináčích nebo doma jako pokojovou květinu na parapety. Na zimu je samozřejmostí přikrývka z chvojí či listí. Barevné varianty Vás nadchnou.

 

Více na: Pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • white marvel
  Tulipa 'White Marvel' Robustní tulipán, okvětní plátky se otevírají od slonovině bílé do zářivě bílé. Nakvétá od poloviny dubna, dorůstá do výšky 35 - 45 cm. Zelené stonky a listy s květy nádherně korespondují. V záhonu vyniknou samostatně nebo v kombinaci s fialovými tulipány.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723367
 • firefly
  Crocus sieberi 'Firefly' Šesticípý krokus, v neobvyklé světle fialové až levandulové barvě, s výrazným žluto-oranžovým středem. Dorůstá do výšky 10 cm a nakvétá od února do března.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:78555
 • 41838 1 hyacint pink pearl
  Hyacinthus 'Pink Pearl' Úžasná neonově růžová barva květů Vás okouzlí. Některé květy mají barvu méně intenzivní, což této odrůdě přidává ještě více na kráse. Květy jsou uskupeny v latách na silných stoncích. Květinu doplňují svěže zelené listy, které mají zašpičatělý tvar. 
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:4047
 • Snímek obrazovky (4)
  Tulipa 'Kung Fu' Miskovité květy s třešňově červeným zbarvením, které mají při okrajích bílé lemování, jsou jasnou volbou pro Vaši předzahrádku. Díky své výšce 40 cm je ideální k řezu. Květy Vás potěší od dubna do května. Jsou odolnější vůči větru a dešti. Ideální do skupinové výsadby nebo nádob.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723364

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.