Hyacint ´General Koehler´


 • (> 5 ks) Předobjednávka září 2020
36 Kč / ks
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 15/16
 

Hyacint 'General Kohler' - odrůda se světle modrým květem, barva je levandulová, velmi něžná a romantická. Jde o plnokvětou odrůdu. Listy jsou svěže zelené, dužnaté a kolem květu trčí a rámují celou latu květů. Dorůstá do výšky 25 cm. Kvete v průběhu března až května a kvést vydrží 2 - 3 týdny.

 

Pěstování: cibule hyacintů vysazujeme na slunné stanoviště do lehčí a propustné půdy s vyzrálým kompostem. Sázíme je do hloubky 12 - 15 cm, zhruba 10 - 16 cm od sebe. Vysazujeme je na podzim, od konce září, klidně i do listopadu. Můžeme je pěstovat na záhonech, v květináčích nebo doma jako pokojovou květinu na parapety. Na zimu je samozřejmostí přikrývka z chvojí či listí. Barevné varianty Vás nadchnou.

 

Více na: Pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • matter
  Hippeastrum 'Matterhorn' Hvězdník, který Vám během zimy rozzáří domov. Květy jsou velké až 17 cm, mají sněhově bílou barvou, mírně zvlněné okraje a při hrdle je zabarvení limetkově zelené. Dorůstá do výšky 45 - 55 cm. Stonky jsou světle zelené, silné. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99695
 • sail
  Narcissus 'Yellow Sailboat' Nádherné citronově žluté okvětní plátky, kde se uprostřed nich tyčí stejně zabarvená korunka, Vás okouzlí. Květy jsou velké a tyčí se na silném stonku, což je předurčuje k řezu. Nakvétají v průběhu dubna a dorůstá do výšky okolo 40 cm. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99613
 • naranja
  Hippeastrum 'Naranja' Vyniká hluboce červenooranžovými květy, ty mají v průměru až 18 cm. Dorůstá do výšky okolo 50 cm. Při hrdle je barva temnější. Květy jsou neseny světle zelenými a silnými stonky. Nakvétá nejčastěji v období ledna až března.
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99700
  Amarylis ´Naranja´
  299 Kč / ks
 • sao
  Hippeastrum 'Sao Paulo' Tato odrůda se pyšní velkými a nádherně otevřenými květy, s velmi důmyslným probarvením. V okvětních plátcích se prolínají čistě bílé a růžové odstíny. Jako když malíř maluje na plátno. Je velkolepý, stejně jako město, jehož jméno nosí. Dorůstá do výšky 40 - 60 cm.
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99739
  Amarylis ´Sao Paulo´
  299 Kč / ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.