Hyacint ´Madame Sophie´


 • (> 5 ks) Předobjednávka září 2020
36 Kč / ks
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 15/16
 

Hyacint 'Madame Sophie' - hyacint s čistě bílým květem, barva přímo září. Jedná se o plnokvětý kultivar. Listy mají svěží zelenou barvu, pouze podtrhují krásu květů. Dorůstá do výšky 25 cm. Kvete od března do května. Bílá klasika nesmí chybět v žádné zahradě či truhlíku. Doporučujeme vysazovat s tmavšími odstíny.

 

Pěstování: cibule hyacintů vysazujeme na slunné stanoviště do lehčí a propustné půdy s vyzrálým kompostem. Sázíme je do hloubky 12 - 15 cm, zhruba 10 - 16 cm od sebe. Vysazujeme je na podzim, od konce září, klidně i do listopadu. Můžeme je pěstovat na záhonech, v květináčích nebo doma jako pokojovou květinu na parapety. Na zimu je samozřejmostí přikrývka z chvojí či listí. Barevné varianty Vás nadchnou.

 

Více na: Pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • halkis
  Iris reticulata 'Halkis' Květy mají v průměru okolo 5 cm, růst je celkově štíhlý. Květy jsou nádherně bohatě modré, jazýček má zakončení temně fialové, kdy uprostřed hraje prim žlutý odstín. Nakvétá časně, zhruba začátkem března. Listy jsou úzké, zelené s příměsí šedé a samotné květy většinou...
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99654
 • Modřenec ´Golden Fragrance´
  Muscari 'Golden Fragrance' NOVINKA v naší nabídce! Zajímavý modřenec, jehož květenství je převážně žlutě zbarvené, pouze špičky mají nádech fialové barvy. Květenství je uskupeno do hroznů. V květu dorůstá do 30 cm.
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:10858
 • cherry
  Hippeastrum 'Cherry Blossom' Obrovský a jednoduchý květ tohoto hvězdníku je velmi působivě probarvený. Bílé okvětní plátky jsou prožilkované třešňově červeným odstínem. Při kalichu je rostlina mírně nazelenalá, prašníky mají bílou barvu. Vrchní okvětní plátky mají zabarvení více intenzivní.
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99676
 • bun
  Eremurus bungei Pokud máte rádi neobvyklé květiny, pak je pro Vás liliochvostec správnou volbou. Výrazný a velmi zajímavý květ Vás ihned zaujme. Tento kultivar dorůstá do výšky až 175 cm, listy má zajímavě našedlé a květenství je sytě žluté. Květy se objevují od června. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:81864
  Liliochvostec bungei
  69 Kč / ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.