Kakost 'Wargrave Pink' - Geranium oxonianum 'Wargrave Pink'


 • (> 5 ks) Expedice jaro 2022
69 Kč / ks
Kategorie: Trvalky začínající latinsky na G
Balení: kontejner p9
Plant Passport: A: Geranium B: CZ-0701 C: 21/FP/0039 D: PL
 

Kakost 'Wargrave Pink' - kultivar má velké, lesklé, sladce růžové květy, objevují se od května po celé léto. Ideální půdopokryvná rostlina. Díky jemným kvítkům se hodí i do přírodnějších partií. Dosahuje výšky kolem 30 cm. Opravdový skvost do každé zahrady. 

 

Pěstování: Preferuje slunná i polostinná stanoviště. Vyžaduje běžnou zahradní, humózní, vlhčí půdu s drobnou drenáží. Dobře snáší i sucho. Vyžaduje běžnou zálivku. Doporučujeme příchodem zimy stonky až po zem seříznout, na jaře nové výhony opět vyženou. Mrazuvzdorný. Kakost vysazujeme do větších nádob, na okraj záhonů či do skalek.

Podobné produkty

 • Kakost oddenkatý 'White Ness' - Geranium macrorrhizum 'White Ness'
  Geranium macrorrhizum 'White Ness' Oddenkovitě rozrůstající se trvalka. Dorůstá do výšky 50 cm. Květ je poměrně velký. Okvětní plátky nesou čistě bílé zbarvení. Objevují se od června po celé léto. Listy jsou svěže zelené s tmavými skvrnami. Vhodná do skalek a trvalkových záhonů. Rozrůstá se do...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:4920
 • Kakost x cantabrigense 'Biokovo' - Geranium x cantabrigense 'Biokovo'
  Geranium x cantabrigense 'Biokovo' Nenáročná trvalka, dorůstající výšky 20 cm, květ je růžovo-bílý. Kvete od května po celé léto. Listy jsou laločnaté, dlanitě dělené. Hodí se do skupinových výsadeb, rozrůstá se do větších ploch. Dále je vhodná do skalek a nádob.
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:2974
 • Kakost oddenkatý 'Spessart' - Geranium macrorrhizum 'Spessart'
  Geranium macrorrhizum 'Spessart' Oddenkovitě rozrůstající se trvalka. Dorůstá do výšky 40 cm. Je to vytrvalá bylina s oddenkem. Květ je poměrně velký, pětičetný. Okvětní plátky nesou bílé zbarvení s mírně narůžovělým středem. Objevují se od června po celé léto. Listy jsou jasně zelené s tmavými...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:2958
 • Šater rožcový - Gypsophila cerastoides
  Gypsophila cerastoides Kobercově rostoucí trvalka, vytvářející pěkné kvetoucí polštáře. Má čistě bílé kvítky, výška je 10 cm. Je vhodná do skalek, na okraje záhonů, do kamenných zídek a koryt, do nádob.
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:62463

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.