Ladonička mix


 • (> 5 ks) Předobjednávka září 2020
3 Kč / ks
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 5/7
 

Ladonička - mix - má poměrně velké květy. V tomto mixu Vám přinášíme směs barev - modrá, bílá a růžová. se výborně hodí do skalek, ovšem vynikají i ve větších skupinách a mohou tvořit květinové koberce. Velmi hezky působí i v truhlíku. Listy mají tmavší zelenou barvu, působí svěže a jsou užší. 

 

Pěstování: Ladoňky patří mezi nenáročné trvalky, nevyžadují extra péči. Cibulky se vysazují v období září a října, do hloubky 6 - 8 cm a cca 10 cm od sebe. Vyhovuje jim slunné stanoviště, případně polostinné pod stromky či keři, ale musí propouštět světlo. Ideální je propustná, humózní půda s dostatkem vláhy. Jsou mrazuodolné, přes zimu je ponechejte v půdě. 

 

Více na: Návod na pěstování cibulovin

 

Podobné produkty

 • candy
  Hippeastrum 'Amadeus Candy' Plné a velké květy jsou sněhově bílé, při špičkách načervenalé. Barva se nádherně propíjí do bělostného odstínu. Pestíky jsou bílé, okvětní plátky uprostřed mají při kalichu nazelenalý nádech. Dorůstá do výšky 40 - 60 cm. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99667
 • alida
  Iris reticulata 'Alida' Vzrůstem menší kosatec, dorůstá do výšky cca 10 - 15 cm. Lehce voní. Květy mají nádhernou azurově modrou barvu s bělavě žlutým jazýčkem. Nakvétá v průběhu března. Listy jsou štíhlé, šedozelené a obvykle dorůstají do stejné výšky jako květy. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99651
 • magical
  Hippeastrum 'Magical Touch' 'Magický dotek' - tento hvězdník má velké květy s výrazně červenou barvou, kdy každý okvětní plátek je po obvodu lemován bílou linkou. Dorůstá do výšky okolo 50 cm, nakvétá v období ledna až března. Stonky jsou silné, světle zelené.   
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99693
 • double
  Hippeastrum 'Double Delicious' Bohaté a plné květenství se tyčí na pevném stonku. Dorůstá do výšky 40 - 70 cm, nakvétá většinou v průběhu ledna a března. Květy mají hvězdicovitý tvar, září jasně červenou barvou s občasným bílým proužkem uprostřed. Proužek působí velmi nenásilně, já nádherně...
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99681

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.