Narcis 'Kedron´


 • (> 5 ks) Předobjednávka září 2020
8 Kč / ks
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 10/12
 

Narcis 'Kedron' - květy v teplých odstínech broskvové obklopují sytě oranžové trumpety. Na jednom stonku se objevuje 1-5 květů, ale nemusí tomu tak být hned prvním rokem po výsadbě. Dorůstá do výšky 30 cm a nakvétá od dubna do května. Listy jsou úzké a trávově zelené. Velmi zajímavá barevná kombinace bude pastvou pro oči.

  

Pěstování: Cibule narcisů vysazujeme od září do listopadu. Vysazujte je nejlépe ihned v září, potřebují delší dobu na zakořenění. Vysazujeme je poměrně hluboko, cca 15 cm. Záleží na velikosti cibule. Zhruba 10 cm od sebe. Před výsadbou půdu zryjte. Vyhovuje jim propustná a nepřemokřená půda. Na dno výsadbové jamky umístěte vrstvu štěrku a na ni písek smíchaný se zeminou. Narcisům vybíráme slunná nebo lehce polostinná místa. Přes zimu umístíme krytí z chvojí nebo listí.

 

Více na: Návod na pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • ierot
  Hippeastrum 'Pierrot' Velké květy jsou zářivé a neokoukané. Okvětní plátky mají svěží červenou barvu, každým plátkem prochází bílý a nepravidelný pruh, při pohledu na květ pruhy znázorňují hvězdu. Hrdlo je nazelenalé a prašníky jsou bílé. Dorůstá do výšky okolo 50 - 60 cm.
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99704
  Amarylis ´Pierrot´
  299 Kč / ks
 • shrike
  Narcissus 'Shrike' Unikátní probarvení, které se výtečně doplňuje. Spodní okvětní plátky jsou sněhově bílé. Vnitřní okvětní plátky jsou při okrajích znatelně zvlněné a mají korálově růžové zabarvení, samozřejmostí jsou žluté prašníky. Dorůstá do výšky 35 cm. Nakvétá v průběhu dubna. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99619
  Narcis ´Shrike´
  26 Kč / ks
 • double
  Hippeastrum 'Double Delicious' Bohaté a plné květenství se tyčí na pevném stonku. Dorůstá do výšky 40 - 70 cm, nakvétá většinou v průběhu ledna a března. Květy mají hvězdicovitý tvar, září jasně červenou barvou s občasným bílým proužkem uprostřed. Proužek působí velmi nenásilně, já nádherně...
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99681
 • snow
  Crocus vernus 'Snow Bunting' Květ ve tvaru kalichu se doširoka otevírá již v průběhu března a dubna, a to za slunečného počasí, naopak při dešti či noci se květy zavírají. Mají sněhově bílou barvu, vnitřek květů září zlato žlutým odstínem. Dorůstá do výšky 10 cm. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99648

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.