Narcis ´Marieke´ 5 ks


 • (>5 balení) expedice od září
89 Kč / balení
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 12/14 - 5 ks
 

Narcis 'Marieke' - tento kultivar nabízí jedny z největších, zlato-žlutých květů mezi narcisy. Vyrůstá na pevných a silných stoncích do výšky 40cm. Typická jarní barva prozáří Vaší zahrádku již na konci měsíce března. 

  

Pěstování: Cibule narcisů vysazujeme od září do listopadu. Vysazujte je nejlépe ihned v září, potřebují delší dobu na zakořenění. Vysazujeme je poměrně hluboko, cca 15 cm. Záleží na velikosti cibule. Zhruba 10 cm od sebe. Před výsadbou půdu zryjte. Vyhovuje jim propustná a nepřemokřená půda. Na dno výsadbové jamky umístěte vrstvu štěrku a na ni písek smíchaný se zeminou. Narcisům vybíráme slunná nebo lehce polostinná místa. Přes zimu umístíme krytí z chvojí nebo listí.

 

Více na: Návod na pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • recurv
  Narcissus poeticus var. Recurvus Tento narcis zdobil zahrádky našich babiček. Má čistě bílé okvětní plátky, kalich je zelenožlutý s červeným lemováním. Dorůstá do výšky okolo 30 cm, nakvétá v průběhu května, jako jeden z posledních narcisů. Velmi příjemně voní. Listy jsou trávově zelené a úzké.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:99616
 • 60102 1 rebcik persky
  Fritillaria persica Květina se zvoncovitými květy, které jsou uskupeny do klasu a tyčí se na vyšších stoncích. Zvonky jsou zbarveny do tmavě fialové barvy. Dorůstá do výšky 90 - 100 cm. Kvete od dubna do května. V květinovém záhonu působí zajímavě.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:3969
 • paris
  Narcissus 'Parisienne' Barevně propracovaný narcis. Velmi vonný. Spodní okvětní plátky mají sněhově bílou barvu, naopak vnitřní okvětí je výrazně oranžové a při okrajích zvlněné. Prašníky uprostřed jsou žluté. Květy jsou na pevných stoncích. Dorůstá do výšky 45 cm.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:99618
 • 65547 1 tulipan candy prince
  Tulipa 'Candy Prince' Světle levandulový tulipán pro Vaši zahradu. Výborně Vám doplní tulipány, které jsou zabarveny do bílé barvy, tato kombinace je jedinečná. Dorůstá do výšky 40 cm. Kvete z kraje dubna.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:3851

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.