Narcis ´Wedding Bell´ 5 ks


 • (>5 balení) expedice od září
119 Kč / balení
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 12/14 - 5 ks
Plant Passport: A: Narcissus B: CZ-0701 C: 21/FP/0154 D: NL
 

Narcis 'Wedding Bell' - 'Svatební zvon' , tak zní v překladu název tohoto narcisu. Okvětní plátky včetně korunky mají sněhově bílé zabarvení, uprostřed korunky se tyčí jemně žlutě zabarvené prašníky. Na stonku je vždy jeden květ. Dorůstá do výšky okolo 45 cm, nakvétá v průběhu dubna. Listy jsou trávově zelené a velmi úzké.

 

Pěstování: Cibule narcisů vysazujeme od září do listopadu. Vysazujte je nejlépe ihned v září, potřebují delší dobu na zakořenění. Vysazujeme je poměrně hluboko, cca 15 cm. Záleží na velikosti cibule. Zhruba 10 cm od sebe. Před výsadbou půdu zryjte. Vyhovuje jim propustná a nepřemokřená půda. Na dno výsadbové jamky umístěte vrstvu štěrku a na ni písek smíchaný se zeminou. Narcisům vybíráme slunná nebo lehce polostinná místa. Přes zimu umístíme krytí z chvojí nebo listí.

 

Více na: Návod na pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • scarlet
  Hyacinthus 'Scarlet Pearl' Hyacint s tmavě červenými až šarlatovými květy. Mají hvězdicovitý tvar, jsou uskupeny do shluku a okolo se tyčí svěže zelené a tvarově špičaté listy. Barva není křiklavá, naopak tlumená, což dává květům jedinečnost. Dorůstá do výšky 25 cm.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:99581
 • 52023 1 modrenec chocholaty plumosum
  Muscari comosum 'Plumosum' Chocholaté květenství s výraznou modrofialovou barvou působí velmi zajímavě, květy jsou jemné jako vlásky. Kultivar dorůstá do výšky 20 - 30 cm. Kvete od dubna do června. Rostlina působí velmi vzdušně a jemně. Přitahuje včely a motýly. 
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:4031
 • ember
  Iris 'Red Ember' Kosatec dorůstající do výšky 50 - 70 cm. Květy hrají velmi příjemnými a teplými barvami. Snoubí se zde měděné až hnědé odstíny, fialové tóny a výrazné žluté oko. Prostě dokonalá souhra barev. Stonky jsou tuhé a silné, ideální k řezu. Nakvétá od května do června. Listy má...
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723342
 • 52716 1 narcis british gamble 3 ks
  Narcissus 'British Gamble' Narcis s bílými okvětními lístky, korunka je krémová s nařasenými a růžovými okraji. Působí velmi něžně. Dorůstá do výšky 45 cm. Kvete na jaře, od března do května.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:4083

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.