Trvalky začínající latinsky na E

Máčka, Modroušek, Pryšec, Turan či Sadec - to jsou zástupci kategorie trvalek v sekci E. Nabídku neustále rozšiřujeme, chceme mít pro Vás co nejširší sortiment.

 
 • Řadit dle:
 • 14 položek celkem

Stránka 1/1

 • Bělotrn banátský ´Blue Globe´ - Echinops bannaticus 'Blue Globe'
  Neohodnoceno
  Echinops bannaticus 'Blue Globe' Kultivar Blue Globe je velice atraktivní trvalka s nápadným kulovitým květenstvím. Květenství je tmavě modré. Rostlina dorůstá do výšky 1 m. Rostlina se hodí k sušení a jako následná dekorace.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3275
 • máčka alpská (1)
  Neohodnoceno
  Eryngium alpinum 'Superbum' Středně vysoká vytrvalá rostlina. Květenství je tmavě modré. Hodí se i k sušení a následně do suchých vazeb. Dorůstá do výšky 80 cm. Kvete od června do srpna.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3404
 • Máčka plocholistá ´Blue Hobbit´ - Eryngium planum 'Blue Hobbit'
  Neohodnoceno
  Eryngium planum 'Blue Hobbit' Trvalka, dorůstající výšky 30 cm. V létě oživí záhony nádherně modrými květenstvími. Láká včely, motýly. Je vhodná k řezu, sušení a následnému použití do suchých vazeb.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3341
 • Máčka plocholistá - Eryngium planum
  Neohodnoceno
  Eryngium planum Nenáročná a krásná trvalka, atraktivní pro včely a motýly, vhodná k řezu i sušení. V létě oživí záhony nádherně modrými květenstvími. Výška je 70 cm. Je mrazuvzdorná.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3340
 • blau
  Neohodnoceno
  Eryngium planum 'Blaukappe' Krásná trvalka dorůstající do výšky 70cm. Pilovité listy jsou lesklé, šedo-zelené barvy. Od června do září kvete kulovitými, modro-fialovými, poměrně malými květy. Pod květem výrazně vyčnívají šedo-modré ostnaté listeny.  
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:80523
 • euphorbia cyparissias
  Neohodnoceno
  Euphorbia cyparissias Velmi hezká trvalka, která je okrasná i když nekvete. Vytváří kompaktní keříky, které mají dlouhé čárkovité listy, působící dekorativně. Kvete zelenožlutě, od května do června. Dorůstá do výšky 50 cm.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3356
 • Pryšec mandloňovitý ´Purpurea´ - Euphorbia amygdaloides 'Purpurea'
  Neohodnoceno
  Euphorbia amygdaloides 'Purpurea' Trvalka, dorůstající výšky 40 cm, má purpurově zbarvené listy a zeleno-žluté květy, vytváří zajímavý efekt na trvalkovém záhonu. Kvete od dubna do června. Prospívá na slunci nebo v polostínu.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3352
 • Pryšec mnohobarevný
  Neohodnoceno
  Euphorbia polychroma Trvalka, dorůstající výšky 40 cm. Květy jsou jasně žluté. Pro svou nápadnou barvu se hodí ke kombinaci se světle zelenými nebo žlutými rostlinami. Vypadá krásně obsypaný kamínky a oblázky.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3361
 • Pryšec mnohobarevný ´Lacey´ - Euphorbia polychroma 'Lacey'
  Neohodnoceno
  Euphorbia polychroma 'Lacey' Trvalka, dorůstající výšky 40 cm, květy jsou žluté barvy. Listy sytě vínově červené, úzce podélné, nově rašící limetkově zelené stejně jako složená květenství.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3363
 • Pryšec myrtovitý - Euphorbia myrsinites
  Neohodnoceno
  Euphorbia myrsinites Stálezelená trsnatá skalnička, dorůstá do výšky 20 - 30 cm. Kvete žluto zeleně, květenství má oranžový střed. Kvete od května do července. Ve výsadbě působí zajímavým dojmem, a to díky svému tvaru.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3358
 • Sadec fistulosum ´Atropurpureum´
  Neohodnoceno
  Eupatorium fistulosum 'Atropurpureum' Trvalka, dorůstající výšky až 200 cm. Má vzpřímený vzrůst. Květenství je trubkovité, rozkvétá na přelomu léta a podzimu. Květenství je krásně červené, dekorativně působí i list.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3347
 • erigeron grandiflorum
  Neohodnoceno
  Erigeron speciosus 'Grandiflorus' Trvalka dorůstající do výšky 60 - 80 cm. Kvete modro fialovými květy, a to od června do srpna. Jedná se o vděčnou trvalku, květy lákají včely, čmeláky a motýly.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:4907
 • erigeron rosa jewel (2)
  Neohodnoceno
  Erigeron speciosus 'Rosa Jewel' Trvalka, která dorůstá do výšky kolem 70 cm. Květní úbory má růžové se žlutým terčem. Kvete od července do srpna. Vhodná k řezu, ve váze vydrží až 10 dní.
  Dostupnost:Vyprodáno
  Kód:3332
 • Turan x hybrida. ´Veilchen Ballet´
  Neohodnoceno
  Erigeron x hybrida. 'Veilchen Ballet' Trvalka, která dorůstá do výšky kolem 60 cm. Kvete světle fialovými květy se žlutým středem v období červen-srpen. Jedná se o vděčnou trvalku, květy lákají včely, čmeláky a motýly.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:3333
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.