Mnohokvět ´Lemon Popsicle´ - Kniphofia ´Lemon Popsicle´


199 Kč / ks
Kategorie: Trvalky začínající latinsky na K
Barva: Žlutá
Kvetení: Červen, Červenec, Srpen, Září
Stanoviště: Svěží čerstvá humózní půda
Světlo: Slunce
Výška 1: 40-60
Zazimování: Mrazuvzdorné, Zimní kryt
Balení: kontejner
Plant Passport: A: Kniphofia B: CZ-0701 C: 21/FP/0130 D: PL

Zvolte variantu

 • Balení: kontejner C2
  • Kód: 722033 |
  • Expedice jaro 2022 (> 5 ks)
  199 Kč / ks
 

Mnohokvět ´Lemon Popsicle´- oblíbený kultivar, dorůstající do výšky kolem 50 cm. Kvete zářivě žlutou barvou, v průběhu července až září. Květy, lákající včely, jsou určeny k řezu a k použití do dalších aranžmá. Listy má trávovité a sjednoceně zelené. Opravdový skvost do každé zahrady.

 

Pěstování: Vysazujeme ho na slunné stanoviště, do dobře propustných, písčito-hlinitých půd. Plně mrazuvzdorný do -28°C, ale na zimu doporučujeme zimní přikrývku z chvojí.

Podobné produkty

 • Mnohokvět ´Redhot Popsicle´ - Kniphofia 'Redhot Popsicle'
  Kniphofia 'Redhot Popsicle' Oblíbený kultivar, dorůstající do výšky kolem 50 cm. Kvete skořicovo-červeně, v průběhu července až září. Květy, lákající včely, jsou určeny k řezu a k použití do dalších aranžmá. Listy má trávovité a sjednoceně zelené. Opravdový skvost do každé zahrady. 
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:3065
 • royal
  Kniphofia uvaria ´Royal Castle Hybrids´ Zajímavý kultivar, dorůstající do výšky 60-80 cm. Listy má trávovité a sjednoceně zelené. Kvete pomerančově-oranžovým až červeným, úzce válcovitým květem, v průběhu června a července. Krásné květenství je doslova lákadlem pro motýly, čmeláky...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:722034
 • Kirengešoma dlanitá - Kirengeshoma palmata
  Kirengeshoma palmata Méně známá, dobře se rozrůstající trvalka, pocházející z Japonska a Koreje se zajímavými listy podobnými javoru, roste do výšky cca 80 cm. Zvonkovité květenství, které má žluté zbarvení se objevuje od srpna do září. Ideální jako podrost pod vyšší stromy.
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:45522
 • flamenco
  Kniphofia uvaria 'Flamenco' Zajímavý kultivar, dorůstající do výšky 70-90 cm. Listy má trávovité a sjednoceně zelené. Kvete pomerančovo-červeným, úzce válcovitým květem, v průběhu června a srpna. Krásné květenství je doslova lákadlem pro motýly, čmeláky a včely, je určeno k řezu a...
  Dostupnost:Expedice jaro 2022 > 5 
  Kód:721657

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.