Vějířovky

Vážení zákazníci, 

v letošním roce letničky a balkonové rostliny budeme opět zasílat přes eshop. Rostliny půjdou objednat objednat v okamžiku, kdy dorostou do vhodné velikosti, aby ve zdraví přežili přepravu k Vám a bude vhodná doba pro jejich výsadbu.Předběžně počítáme s termínem duben-květen podle aktuálního počasí. Dodací lhůta od objednání 3-5 dní.

 

Vějířovky se postupně dostávají do podvědomí a stále častěji se objevují v nádobách na našich zahradách. Už pouhým pohledem Vám bude jasné odkud název pramení, jejich květenství připomíná vějíře. Kvete od poloviny května do mrazu. Jedná se o nenáročnou, bujně kvetoucí rostlinu. Je vhodná do smíšených truhlíků, není dominantní, proto doplní ostatní výraznější rostliny. Dobře snáší větrné a slunné stanoviště. 

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 4 položek celkem

Stránka 1/1

 • Vějířovka převislá bílá
  Scaevola 'White' Nenáročná letnička, výborně se hodící do závěsných nádob a truhlíků. Tvoří bohaté převisy, do délky až 60cm. Dobře se jí daří na slunci i v polostínu. 
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:2345
 • Vějířovka převislá modrá
  Scaevola 'Blue' Nenáročná letnička, výborně se hodící do závěsných nádob a truhlíků. Tvoří bohaté převisy, do délky až 30cm. Dobře se jí daří na slunci i v polostínu. 
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:2342
 • Vějířovka převislá růžová
  Scaevola 'Pink' Nenáročná letnička, výborně se hodící do závěsných nádob a truhlíků. Tvoří bohaté převisy, do délky až 60cm. Dobře se jí daří na slunci i v polostínu. 
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:2344
 • Vějířovka převislá žlutá
  Scaevola 'Yellow' Nenáročná letnička, výborně se hodící do závěsných nádob a truhlíků. Tvoří bohaté převisy, do délky až 60cm. Dobře se jí daří na slunci i v polostínu. 
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 balení
  Kód:2343
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.