Dipladénie

Vážení zákazníci, 

v letošním roce letničky a balkonové rostliny budeme opět zasílat přes eshop. Rostliny půjdou objednat objednat v okamžiku, kdy dorostou do vhodné velikosti, aby ve zdraví přežili přepravu k Vám a bude vhodná doba pro jejich výsadbu.Předběžně počítáme s termínem duben-květen podle aktuálního počasí. Dodací lhůta od objednání 3-5 dní.

 

Milujete exotiku a hledáte novinku pro své balkony, terasy či lodžie? Radujte se, nabízíme Vám dipladénie. Dipladénie je popínavou, bohatě a krásně kvetoucí rostlinou. Kvete purpurovými, tmavorůžovými nebo bílými květy, které se objevují po celé léto na tenkých větévkách. Květy se objevují od léta až do podzimu. Tato krasavice si Vás ihned získá a z její společnosti budete nadšeni.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Dipladénia DIAMANTINA® Opale Citrine
  Oblíbená popínavá nebo převislá rostlina, s trubkovitými květy žluté barvy, dorůstající do výšky/délky až 200cm.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:2317
 • white
  Dipladenia senderi - bílá Oblíbená popínavá nebo převislá rostlina, s trubkovitými květy bílé barvy, dorůstající do výšky/délky až 200cm - záleží jakým směrem budeme rostlinu tvarovat a vyvazovat. 
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:2316
 • Dipladenia senderi - růžová
  Dipladenia senderi - růžová Oblíbená popínavá nebo převislá rostlina, s trubkovitými květy růžové barvy, dorůstající do výšky/délky až 200cm - záleží jakým směrem budeme rostlinu tvarovat a vyvazovat. 
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:2318
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.