Lobelky

Vážení zákazníci, 

v letošním roce letničky a balkonové rostliny budeme opět zasílat přes eshop. Rostliny půjdou objednat objednat v okamžiku, kdy dorostou do vhodné velikosti, aby ve zdraví přežili přepravu k Vám a bude vhodná doba pro jejich výsadbu.Předběžně počítáme s termínem duben-květen podle aktuálního počasí. Dodací lhůta od objednání 3-5 dní.

 

Lobelky patří k jedněm z nejoblíbenějších letniček vysazovaných do truhlíků a nádob. Kvetou tak bohatě, že zeleň jejich listů pod záplavou květů naprosto zaniká. Skvěle vypadají v nejrůznějších závěsných nádobách. Tyto letničky nás po celé léto zásobují svěžími květy. Dají se nádherně kombinovat s ostatními letničkami. Je to tradiční truhlíková květina. Uplatní se také v kobercových výsadbách, na hrobech a v lemech záhonů.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • blue
  Lobelia erinus 'Curacao Compact Blue' Tuto zhruba 10-15cm vysokou letničku zdobí námořnicky modrá drobná kvítka, s bílým středem. Vyžaduje slunné stanoviště chráněné před úpalem, nebo polostín. Vydatná zálivka je nutnost. Kvete od května.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 balení
  Kód:77280
 • Lobelka drobná ´Curacao Compact Dark Blue´
  Lobelia erinus 'Curacao Compact Dark Blue' Tuto zhruba 10-15cm vysokou letničku zdobí námořnicky modrá drobná kvítka, s bílým středem. Vyžaduje slunné stanoviště chráněné před úpalem, nebo polostín. Vydatná zálivka je nutnost. Kvete od května.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:10009
 • Lobelka drobná 'Curacao Compact White'
  Lobelia erinus 'Curacao Compact White' Tuto zhruba 10-15cm vysokou letničku zdobí čistě bílá drobná kvítka. Vyžaduje slunné stanoviště chráněné před úpalem, nebo polostín. Vydatná zálivka je nutnost. Kvete od května do září.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 balení
  Kód:10010
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.