Lobelky

Lobelky patří k jedněm z nejoblíbenějších letniček vysazovaných do truhlíků a nádob. Kvetou tak bohatě, že zeleň jejich listů pod záplavou květů naprosto zaniká. Skvěle vypadají v nejrůznějších závěsných nádobách. Tyto letničky nás po celé léto zásobují svěžími květy. Dají se nádherně kombinovat s ostatními letničkami. Je to tradiční truhlíková květina. Uplatní se také v kobercových výsadbách, na hrobech a v lemech záhonů.

 
 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • blue
  Neohodnoceno
  Lobelia erinus 'Curacao Compact Blue' Tuto zhruba 10-15cm vysokou letničku zdobí námořnicky modrá drobná kvítka, s bílým středem. Vyžaduje slunné stanoviště chráněné před úpalem, nebo polostín. Vydatná zálivka je nutnost. Kvete od května.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:77280
 • Lobelka drobná ´Curacao Compact Dark Blue´ 3ks
  Neohodnoceno
  Lobelia erinus 'Curacao Compact Dark Blue' Tuto zhruba 10-15cm vysokou letničku zdobí námořnicky modrá drobná kvítka, s bílým středem. Vyžaduje slunné stanoviště chráněné před úpalem, nebo polostín. Vydatná zálivka je nutnost. Kvete od května.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:10009
 • Lobelka drobná 'Curacao Compact White' 3ks
  Neohodnoceno
  Lobelia erinus 'Curacao Compact White' Tuto zhruba 10-15cm vysokou letničku zdobí čistě bílá drobná kvítka. Vyžaduje slunné stanoviště chráněné před úpalem, nebo polostín. Vydatná zálivka je nutnost. Kvete od května do září.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:10010
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.