Verbena ´Dark Pink´


 • (> 5 ks) Dostupné od jara 2021
49 Kč / ks
Kategorie: Verbeny
Balení: květináč 9cm a větší
 

Verbeny kvetou nejlépe na plném slunci, při pěstování v polostínu méně kvetou. Jsou velmi odolné vůči nepřízni počasí. Nabízíme převislé kultivary vhodné do zavěšených nádob a truhlíků. Vyžadují humózní substrát, který dobře zadržuje vodu. Při výsadbě zapravíme do substrátu pomalu rozpustné hnojivo a za vegetace je přihnojujeme hnojivem pro balkonové květiny do každé zálivky. Zálivka musí být vydatná, odkvetlé květy vyštipujeme, rostliny se hezky rozvětvují. Doporučujeme ošetřovat přípravky proti plísňovým chorobám.

Podobné produkty

 • Verbena BePop 'Pink'
  Verbena BePop 'Pink' Ideální poléhavá letnička na plně osluněná jižní stanoviště, snese i mírné zastínění. Vysazujeme do dobře propustného, výživného substrátu. Dorůstá do výšky 20-40cm. Kvete od července do října.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:9750
  Verbena BePop 'Pink'
  49 Kč / ks
 • red
  Verbena Blues 'Red' Ideální poléhavá letnička na plně osluněná jižní stanoviště, snese i mírné zastínění. Vysazujeme do dobře propustného, výživného substrátu. Dorůstá do výšky 20-40cm. Kvete od července do října.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:77276
  Verbena Blues ´Red´
  49 Kč / ks
 • Verbena Blues 'Sky Blue'
  Verbena Blues 'Sky Blue' Ideální poléhavá letnička na plně osluněná jižní stanoviště, snese i mírné zastínění. Vysazujeme do dobře propustného, výživného substrátu. Dorůstá do výšky 20-40cm. Kvete od července do října.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:9753
 • dark
  Verbena Blues 'Dark Purple' Ideální poléhavá letnička na plně osluněná jižní stanoviště, snese i mírné zastínění. Vysazujeme do dobře propustného, výživného substrátu. Dorůstá do výšky 20-40cm. Kvete od července do října.
  Dostupnost:Dostupné od jara 2021 > 5 ks
  Kód:77278

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.