Hyacint ´Carnegie´ 5 ks


 • (>5 balení) expedice od září
99 Kč / balení
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 14/15 - 5 ks
Plant Passport: A: Hyacinthus B: CZ-0701 C: 21/FP/0160 D: PL
 

Hyacint 'Carnegie' - nádherná odrůda s jasně bílými květy. Květy jsou uskupeny v latách, ty pak lemují špičaté a svěže zelené listy. Dorůstá do výšky 25 cm. Kvete na jaře, od března do května. Rostlinu můžeme pěstovat v okrasných záhonech, truhlících nebo doma v květináčích. Vynikne s tmavými hyacinty nebo s pastelovými barvami.

 

Pěstování: cibule hyacintů vysazujeme na slunné stanoviště do lehčí a propustné půdy s vyzrálým kompostem. Sázíme je do hloubky 12 - 15 cm, zhruba 10 - 16 cm od sebe. Vysazujeme je na podzim, od konce září, klidně i do listopadu. Můžeme je pěstovat na záhonech, v květináčích nebo doma jako pokojovou květinu na parapety. Na zimu je samozřejmostí přikrývka z chvojí či listí. Barevné varianty Vás nadchnou.

 

Více na: Pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • my story
  Narcissus 'My Story' Plnokvětý narcis s velmi zajímavě řešeným vybarvením, okouzlí Vás na první pohled. Základní okvětní plátky mají svěží bílou barvu, střed je pak složen z nařasených plátků s výrazně lososovým zbarvením. Dorůstá do výšky okolo 35 - 45 cm. Nakvétá od března do...
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723353
 • Snímek obrazovky (8)
  Narcissus 'Barret Browning' Narcis s velkými květy, v průměru dosahují až 9 cm. Okvětní plátky jsou bílé a lesknoucí se, překrývají se. Korunka je proti nim velmi výrazná, je oranžová a při okrajích lehce nařasená. Rostlina dorůstá do výšky 35 - 40 cm. Nakvétá od března do dubna. Vynikne ve...
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723351
 • cassata
  Narcissus 'Cassata' Narcis se zajímavě zabarveným květem, kdy vnější okvětní plátky mají jemně žlutou až krémovou barvu, vnitřní okvětní plátky jsou pak citronově žluté, při okrajích jemně zvlněné. Nakvétají v průběhu dubna, dorůstá do výšky cca 40 cm.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:99617
 • Snímek obrazovky (4)
  Tulipa 'Kung Fu' Miskovité květy s třešňově červeným zbarvením, které mají při okrajích bílé lemování, jsou jasnou volbou pro Vaši předzahrádku. Díky své výšce 40 cm je ideální k řezu. Květy Vás potěší od dubna do května. Jsou odolnější vůči větru a dešti. Ideální do skupinové výsadby nebo nádob.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723364

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.