Hyacint ´Jan Bos´


 • (> 5 ks) Předobjednávka září 2020
14 Kč / ks
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 14/15
 

Hyacint 'Jan Bos' - zářivý květ, který hraje směsí růžové a červené barvy. Kvítka jsou uskupena v latách, ta jsou lemována špičatými a svěže zelenými listy.Dorůstá do výšky 25 cm. Kvete od března do května. Vhodný pro skupinovou výsadbu. Velmi zajímavě bude působit se světle růžovými či bílými hyacinty.

 

Pěstování: cibule hyacintů vysazujeme na slunné stanoviště do lehčí a propustné půdy s vyzrálým kompostem. Sázíme je do hloubky 12 - 15 cm, zhruba 10 - 16 cm od sebe. Vysazujeme je na podzim, od konce září, klidně i do listopadu. Můžeme je pěstovat na záhonech, v květináčích nebo doma jako pokojovou květinu na parapety. Na zimu je samozřejmostí přikrývka z chvojí či listí. Barevné varianty Vás nadchnou.

 

Více na: Pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • globe
  Allium 'Globemaster' Velkokvětá odrůda okrasného česneku. Květenství je velké, v průměru přes 20 cm. Skládá se z malých kvítků, ty mají hvězdicovitý tvar. Jsou lila fialově zabarvená a kvetou v průběhu června a července. Květenství je na silných stoncích, zhruba 60 - 80 cm vysokých. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99657
 • naranja
  Hippeastrum 'Naranja' Vyniká hluboce červenooranžovými květy, ty mají v průměru až 18 cm. Dorůstá do výšky okolo 50 cm. Při hrdle je barva temnější. Květy jsou neseny světle zelenými a silnými stonky. Nakvétá nejčastěji v období ledna až března.
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99700
  Amarylis ´Naranja´
  299 Kč / ks
 • tar
  Hippeastrum 'Stargazer' Krásné, velké a majestátní květy jsou předností této odrůdy. Ohnivě červené okvětní plátky jsou vždy uprostřed probarveny bílou čarou, která při pohledu na květ připomíná hvězdu. Tyčinky jsou bílé se žlutým zakončením. Dorůstá do výšky zhruba 50 cm.
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99741
  Amarylis ´Stargazer´
  299 Kč / ks
 • caprice
  Hippeastrum 'Caprice' Při pohledu na tento květ se Vám vybaví hrst plná bonbonů. Základní bílá barva květu je nádherně překrytá jemně růžovo červeným zabarvením, barva se do květů nádherně vpíjí. Dorůstá do výšky 30 - 40 cm. Prašníky jsou bílé. 
  Dostupnost:Předobjednávka září 2020 > 5 ks
  Kód:99674
  Amarylis ´Caprice´
  299 Kč / ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.