Hyacint ´Splendid Cornelia´ 5 ks


 • (>5 balení) expedice od září
99 Kč / balení
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 14/15 - 5 ks
 

Hyacint 'Splendid Cornelia'  - Květinové hroty poseté drobnými hvězdnicovitými květy mají světle fialovou barvu, při rozkvétání barva postupně tmavne. Dorůstá do výšky 15-25cm a nakvétá na začátku jara. V kombinaci se světle modrými či bílými hyacinty bude vypadat famózně.

 

Pěstování: cibule hyacintů vysazujeme na slunné stanoviště do lehčí a propustné půdy s vyzrálým kompostem. Sázíme je do hloubky 12 - 15 cm, zhruba 10 - 16 cm od sebe. Vysazujeme je na podzim, od konce září, klidně i do listopadu. Můžeme je pěstovat na záhonech, v květináčích nebo doma jako pokojovou květinu na parapety. Na zimu je samozřejmostí přikrývka z chvojí či listí. Barevné varianty Vás nadchnou.

 

Více na: Pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • abba
  Narcissus 'Abba' Narcis s čistě bílými okvětními plátky, které jsou při bázi nažloutlé. Dorůstá do výšky okolo 40 cm. Tyčinky tyčící se uprostřed mají žluté, oranžové až načervenalé vybarvení, samotný květ je plný. Narcis velmi příjemně voní. Nakvétá od dubna do května. Vynikne ve skupinové...
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723352
 • stadium
  Narcissus 'Stadium' Silné a jednotlivé stonky nesou něžně vypadající květy. Okvětní plátky mají zeleno bílé vybarvení, uprostřed se tyčí žlutá korunka, která má mírně zvlněné okraje. Nakvétá od března do dubna. Listy jsou úzké, trávovité a vyrůstají v trsech. Hodí se k řezu. Vynikne ve skupinové...
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723349
 • 52731 1 narcis cum laude
  Narcissus 'Cum Laude' Narcis se zajímavým zbarvením, spodní okvětní lístky jsou bílé, horní zbarvené do světle růžové barvy, při okrajích jsou zvlněné. Rostlina dorůstá do výšky 35 cm. Kvete od března do května.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:4085
 • Snímek obrazovky (8)
  Narcissus 'Flower Record' Narcis s bílými okvětními lístky a výrazně žlutou korunkou. která je ještě olemovaná intenzivně oranžovou barvou. Působí velmi energicky. Dorůstá do výšky okolo 30 cm. Kvete na jaře, od dubna do května. Ideální do skupinové výsadby, volně do záhonů nebo nádob.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723344

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.