Modřenec ´Dark Eyes´ 20 ks


 • (>5 balení) expedice od září
139 Kč / balení
Kategorie: Cibuloviny
Balení: cibule 5/6, 20 ks
Plant Passport: A: Muscari B: CZ-0701 C: 21/FP/0154 D: NL
 

Pěstování: Modřence jsou ideální na trvalkové záhony, hodí se na skalky i předzahrádky. Cibulky vysazujeme od září do listopadu. Modřencům se daří v propustných sušších půdách, průměrně zásobených živinami. Snáší mírnou vlhkost, přemokření jim škodí. Sázíme ji slunné stanoviště nebo do mírného polostínu. Cibulky sázíme 10 - 15 cm hluboko. Před sázením je můžeme na několik hodin namočit. Na zimu je samozřejmostí zimní přikrývka z chvojí nebo listí.

 

Více na: Návod na pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • cassata
  Narcissus 'Cassata' Narcis se zajímavě zabarveným květem, kdy vnější okvětní plátky mají jemně žlutou až krémovou barvu, vnitřní okvětní plátky jsou pak citronově žluté, při okrajích jemně zvlněné. Nakvétají v průběhu dubna, dorůstá do výšky cca 40 cm.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:99617
 • congress
  Narcissus 'Congress' Narcis pyšnící se velkými květy, v průměru mají až 7 cm. Trubka je zbarvená do výrazně oranžové barvy a obklopují ji zářivě žluté okvětní plátky. Kombinace těchto žhavých barev vyloženě září. Rostlina dorůstá do výšky okolo 35 cm. Nakvétá v průběhu března a května. Sám...
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:723357
 • 52809 1 narcis pink charm 3ks
  NOVINKA v naší nabídce! Narcis s bílými okvětními plátky kolem žlutobílé trubky, která má korálově zbarvené okraje. Dorůstá do výšky 45 cm. Kvete od poloviny jara. Skvost do každého záhonu.
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:10830
 • smiling
  Narcissus 'Smiling Sun' Název v překladu znamená 'Usmívající se Slunce'. Při pohledu na květ je Vám jasné, že pojmenování je výstižné. Okvětní plátky jsou zabarveny bílou barvou, samotná koruna pak září barvou Slunce. Květy jsou velké a lehce směřují směrem dolu.   
  Dostupnost:expedice od září > 5 
  Kód:99601

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.