Modřenec ´Latifolium´


 • (> 5 balení) Expedice od 20. září 2021
69 Kč / balení
Kategorie: Cibuloviny
Balení: 20ks, cibule 5/6
Plant Passport: A: Muscari B: CZ-0701 C: 21/FP/0154 D: NL
 

Pěstování: Modřence jsou ideální na trvalkové záhony, hodí se na skalky i předzahrádky. Cibulky vysazujeme od září do listopadu. Modřencům se daří v propustných sušších půdách, průměrně zásobených živinami. Snáší mírnou vlhkost, přemokření jim škodí. Sázíme ji slunné stanoviště nebo do mírného polostínu. Cibulky sázíme 10 - 15 cm hluboko. Před sázením je můžeme na několik hodin namočit. Na zimu je samozřejmostí zimní přikrývka z chvojí nebo listí.

 

Více na: Návod na pěstování cibulovin

Podobné produkty

 • jack
  Narcissus 'Jack Snipe' Nižší kultivar se široce rozevřenými květy. Dorůstá do výšky 25cm. Okvětní plátky jsou krémově bílé, pakorunka je pak sytě žlutá. Květy dosahují do průměru 4cm. Nakvétají od března do dubna. 
  Dostupnost:Expedice od 20. září 2021 > 5 
  Kód:721808
 • queen
  Tulipa 'Queen of Night' Atraktivní kultivar, který vítězí v rozkvetlých zahradách již po mnoho let. Nabízí velké, téměř černé květy klasického tvaru. Nakvétá později, až na přelomu dubna a května. Dorůstá do výšky 55cm.
  Dostupnost:Expedice od 20. září 2021 > 5 
  Kód:721804
 • match
  Tulipa 'Match' Opět tulipán patřící do série Triumph. Koncem dubna až začátkem května se tvoří červené květy, ty jsou ve spodní části lemované krémově žlutou barvou, která se pozvolna prolíná do červené. Dorůstá do výšky 35 cm. Díky pevnému stonku je ideální pro řez.
  Dostupnost:Expedice od 20. září 2021 > 5 
  Kód:99518
 • first class
  Tulipa 'First Class' Další z řady Triumph. Základ tohoto klasicky tvarovaného tulipánu je krémově bílý, zhruba od poloviny se začíná promíchávat s růžovou barvou. Dorůstá do výšky 40 cm a nakvétá na přelomu dubna a května. 
  Dostupnost:Expedice od 20. září 2021 > 5 
  Kód:78445

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.